Náš TIP
Designová akvária biOrb – akvária s minimální údržbou

Patříte k chovatelům akvarijních rybiček a rádi byste svou zálibu zdokonalili o nadmíru praktické a estetické akvárium? Vsaďte na designová akvária biOrb, akvária s minimální údržbou!

Krásná a užitečná akvária

Řada těch, které akvarijní rybičky okouzlí, upustí od jejich chovu častokrát už při představě častého a namáhavého čistění tradičního akvária. Teď už ale starým akváriím odzvonilo. Jsou tu totiž designová akvária biOrb, se kterými se chov akvarijních rybiček stává především radostí a estetickým prožitkem. Nejenže má takové akvárium řadu praktických výhod, díky svému efektnímu vzhledu se stane i působivou dekorací vašeho interiéru. Rybičky tak získají nový domov a vy zase zajímavou pozorovatelnu, se kterou bude možná marně soutěžit i televize.

Ten správný výběr – akrylová akvária

V čem ještě je akvárium biOrb tak bezkonkurenční? Díky svému modernímu provedení a čistým liniím se hodí snad do každé místnosti od dětského pokoje až po kancelář. Opravdovou designovou záležitostí se však tato akvária stávají především v moderním, minimalisticky vybaveném interiéru. Vybírat pak lze hned z několika barev a tvarů těchto originálních designových akvárií. Výhodou také je, že tato akvária nezabírají zbytečně moc místa.

A materiál? Akvária biOrb jsou vyrobena výhradně z akrylového skla neboli plexiskla. Plexisklo se vyznačuje tím, že je až desetkrát silnější než klasické sklo. Vyrábějí se z něj mimo jiné i čelní skla do letadel. Takové akrylové akvárium biOrb je tudíž dokonale pevné a navíc i krásně průhledné. Plexisklo je totiž nejjasnější materiál, který známe. Má až 93% průhlednost. Pokud si tedy pořídíte akrylové akvárium, můžete mít při pohledu do něj pocit, že rybičky sledujete ve vysokém rozlišení.

Další výhodou akvárií z plexiskla je jejich skvělá izolace. Díky použití tohoto materiálu totiž dochází jen k minimálním tepelným ztrátám, což jistě ocení vaše peněženka. Na vytápění akrylového akvária se tak spotřebuje mnohem méně energie, což platí i v případě chytrého využití LED osvětlení. LED diody s dlouhou životností, kterými je akvárium biOrb osvětleno, ještě navíc přesně kopírují přírodní světelný cyklus.

Akvárium biOrb s minimální údržbou

Tímto však výčet jednotlivých kvalit těchto akvárií nekončí. Jestliže se stále obáváte častého a namáhavého čištění akvária, už nemusíte. Akváriu biOrb totiž postačí jen minimální údržba, protože u této značky jde estetika ruku v ruce s inteligencí. Designové akvárium biOrb tak na účinnou biologickou filtraci používá speciální keramický štěrk. Jakýkoliv nadbytečný odpad pak sbírá efektivní filtrační složka, kterou stačí jednou měsíčně vyměnit. S tímto propracovaným systémem si tak vaše rybičky budou moci užívat permanentně čistého prostředí a vy zase ušetřeného času i energie, které byste spotřebovali při ručním čištění akvária.

Dekorace do akvária

Za peníze, které vám ušetří nízkoenergetická akvária biOrb, si můžete pořídit celou řadu vylepšení, např. dekorace biOrb, které vašim rybičkám zkrášlí domov a vám každodenní podívanou. Nabídka je zde opravdu pestrá a finančně velmi příznivá. Krásu pořízeného designového akvária tak můžete podtrhnout sytě barevnými mořskými korály, zářivými řasami, mořskými ježovkami, kapradinami, mechovými kameny, mušlemi či v neposlední řadě hvězdicemi. V nabídce pak nechybějí ani lodní kotvy, různé sochy a také kompletně laděné dekorační sety, které vám v akváriu pomohou vytvořit dech beroucí podmořský svět doslova z jedné krabice. Každá sada dekorů biOrb totiž obsahuje směs rostlin, ozdob a dekorací, díky nimž se vy i vaše akvarijní rybky budete radovat z krásy plné vibrujícího života.

26. 06. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací