Náš TIP
Lampy s denním světlem – ta pravá energie na zimu

Dny se krátí a za okny je pošmourno. Jako by se stmívalo čím dál tím dřív a podzimní splíny na sebe nenechaly dlouho čekat. Pro někoho je podzim obdobím krásy barev, inspirace a příjemné nostalgie. Pro jiného je spíš útrpným čekáním na jaro. Nám všem chybí slunce a jeho životodárná síla. Co si takhle jeho paprsky zkrátka přinést domů?

Škodlivé žluté světlo

Příliš prudké a jasné žluté světlo lamp a lustrů nám škodí. Možná jste si všimli, že vás z takového typu světla bolí oči a cítíte se unaveni a bez nálady. Není se čemu divit, protože toto světlo většinou brzy rozhodí ostrost vašeho vidění. Únava a špatná nálada pak na sebe nenechají dlouho čekat. Co když si ale pořídíte lampu s denním světlem?

Lampa s denním světlem

Speciální moderní lampa, která produkuje světlo velmi podobné tomu dennímu, vás doslova nabije energií. Narozdíl od svítidel se žlutým světlem, která produkují pouze část světelného spektra, poskytuje speciální lampa světlo v celém spektru vlnových délek. Toto světlo je navíc velmi zdravé, a tak se pozitivně projevuje na lidské psychice i kvalitě vidění. S denním světlem z takové lampy už nebudete zbytečně unavení a nevrlí. Už se nebudete muset bát o svůj zrak, který jste namáhali při žlutém světle, a určitě se zase rádi pustíte do čtení své oblíbené knihy.

Slunce až do domu

Denní světlo může produkovat lampička na vašem nočním stolku, stropní svítidlo či stojací lampa. S tímto chytrým řešením si tak můžete sluneční paprsky přinést až do domu. Dodáte tak organismu denní svit umělou, ale zdravou cestou – rozhodně mnohem zdravější než v případě urputného žlutého světla tradičních domácích osvětlení.

Slunce dokážou do určité míry nahradit také plnospektrální simulátory slunce, které vás teprve nabijí správnou dávkou energie, která je v pošmourném počasí tolik potřebná.

Ať už si tedy zvolíte jakoukoliv zmíněnou náhradu za pravé sluneční paprsky,  rozhodně se tato změna pozitivně odrazí na vaší náladě, vidění i schopnosti se soustředit. A hlavně – přežijete podzim i zimu bez zbytečných splínů a s dobrou náladou.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

19. 11. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací