Náš TIP
Podzimní vonné vosky do aromalamp

Kdo by nemiloval podmanivě aromatické vosky do aromalamp? Dokážou zklidnit, naladit na příjemnou vlnu a provonět celý pokoj.

Do aromalampy nebo šatní skříně

Vonné vosky do aromalamp patří k základním prvkům aromaterapie. Jsou navíc skvělým dárkem pro každého. Obdarovaný si může podmanivé vůně užívat přímo z kalíšku aromalampy, nebo si podobně jako mýdlem může i voskem nechat provonět třeba šatní skříň.

Vůně podzimu až domů

S příchodem podzimu se doma chceme zahřát a aromalampa spolu s vybraným vonným voskem nám pomůže dotvořit pocit tepla a pohodlí. Dnes už jsou k dostání i takové vonné vosky, které plně souzní s aktuálním ročním obdobím. Pro příklad si tak můžete domů do své aromalampy přinést třeba právě vosk s typickou mozaikou vůní podzimu. Nabízí se tak například kombinace podzimních květů, bylinek, pačuli, citrusu, tonky či zlaté ambry.

Jednotlivé vůně klasických vonných vosků můžete navíc kombinovat a vytvořit si tak vlastní speciální vosk. Stačí, když kousky vybraných vosků nalámete do kalíšku aromalampy, zapálíte pod ní čajovou svíčku a už si můžete užívat té správné mozaiky ingrediencí.

Vůni podzimní noci vám zas pomůže navodit vonný vosk s odpovídajícími složkami. Javorový list, bergamot, dub a levandule... Romantika podzimní noci může začít. Dřevité vůně spolu s vůní vlhké země dokážou navodit tu správnou podzimní atmosféru v teple vašeho domova.

Svěží tóny se pak nesou v kombinaci pačuli a santálového dřeva, kterým sekunduje jemná vůně bylinek a zlaté ambry. Je známo, že pačuli má antidepresivní efekt, proto napomáhá k dokonalému zklidnění a pocitu dobré nálady. Pačuli navíc voní jemně po bylinkách.

 

Sezónních vůní vonných vosků je celá řada, jen se porozhlédnout. Přinesete si s nimi domů kousek přírody a přijdete na docela jiné myšlenky.

16. 09. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací