Náš TIP
Příjemný odpočinek v houpací síti – nejen pro vaši páteř

Řada z nás má houpací sítě úzce spjaté výhradně s bezstarostnou dobou dětských let. Proč si ty krásné časy nepřipomenout?

Houpací síť - uleví tělu i mysli

Konečně se u nás usídlilo teplé počasí, a tak si můžeme dopřát chvíle strávené na zahradě - na čerstvém vzduchu. Možnost příjemného odpočinku spolu s trochou zábavy nabízí právě houpací síť. Uvidíte, že chvíle v ní strávené vám přinesou rychlé uvolnění od každodenního stresu. Za mírného houpání se vám tak bude hezky odpočívat nebo pospávat, ulevíte navíc od bolesti i páteři, které právě houpací síť dělá moc dobře.

Pokud si houpací síť umístíte do polostínu, užijete si teprve ten správný relax. Taková pěkná houpací síť může být zároveň i ozdobou zahrady a při dobře zvoleném místě jistě zaujme vaše návštěvy hned na první pohled.

Ta správná houpací síť

Houpací síť si navíc můžete umístit jak do zahrady nebo na terasu, tak do interiéru vašeho bytu či domu. Většinou bývá uzpůsobena tak, aby se dala pověsit na strom nebo ke stropu, případně mezi stromy či trámy. Koupit si ji ale můžete přímo i s praktickým stojanem.

Některé sítě jsou vyrobeny pouze pro jednoho, do jiných se vejdete i dva nebo tři. Kolikrát jsou houpací sítě opravdu pohodlné – třeba díky polstrování a přídavným polštářkům pod hlavu.

Při výběru vhodné sítě je také lepší poptat se na stálobarevnost, rychlost schnutí či odolnost materiálu proti prudkému větru. Příjemné a funkční jsou zejména houpací sítě z bavlny bez chmýří, která je odolná proti roztrhnutí, trvanlivá a robustní. Dlouhá vlákna také přispívají k jasnosti barev a příjemnému pocitu z hebkého povrchu materiálu.

Houpací sítě seženete v široké škále barev – od těch hravých až po jemně přírodní. Z designu některých sítí pak přímo dýchá exotika.

Věděli jste, že houpací sítě a křesla mají dlouholetou tradici v zemích Karibiku? Vidíte, tak teď můžete mít praktický kousek exotiky i u sebe doma.

20. 05. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací