Náš TIP
Puf – stylový a praktický bytový doplněk

Puf si získává oblibu mnohých domácností. Může za to jeho praktičnost i hebký půvab. Dříve to byl bobík, dnes je to puf. Moderní název tohoto bytového doplňku mluví za vše.  

Pro uvolněnou atmosféru

Puf může zastoupit funkci taburetu, polštáře i tradičního bobíku. Navíc dokáže do interiéru přinést svěží kouzlo i dotek hebkosti. I v klasicky zařízeném obývacím pokoji tak pomůže dotvořit uvolněnou atmosféru.

Jedna přednost za druhou

Nejenže puf krásně vypadá a přinese do bytu či domu nádech luxusu a elegance, ale má i řadu dalších předností. Tenhle vysoký kulatý polštář se totiž většinou bez problémů vejde pod konferenční stolek, takže skvěle šetří prostor. Puf také vytváří další místo k usednutí, navíc se snadno přenáší a sluší mu to snad všude. Vzhledem k tomu, že nemá dostatečně pevnou konstrukci a opěradlo, však neslouží k trvalému sezení. V případě větších návštěv však určitě přijde vhod.

Puf můžeme využít také jako podložku pod nohy. Když na něj položíme dostatečně velký tác, rázem získáme i odkládací stolek. Jeho variabilitu a hravost pak nejvíce ocení děti.

Puf jako zpestření interiéru

Puf se skvěle vyjímá především v místnosti, ve které je hodně pravých úhlů. V té je oblost pufu příjemným rozptýlením. Puf se skvěle hodí k doplnění elegantních i orientálních interiérů. Při výběru je tak zapotřebí dbát nejen na jeho materiál, ale také na barvy a vzory.

Některé pufy jsou ryze minimalistické, jiné jsou do posledního detailu vyvedené k dokonalosti. Jedny mají třeba kožené ucho pro lepší přenosnost, jiné jsou dokonce nafukovací. Velmi zajímavě vypadají pufy ve stylu patchwork, přitažlivé jsou i ty s imitací kožešiny. Všechny však dodají interiéru tu správnou jiskru a ještě vytvoří další místo k sezení.

 

(Foto: Pinterest)

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

07. 01. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

Podobné články

Další články

 • 17. 1. 2019 Vlastní sazenice z lednových výsevů II Vlastní sazenice z lednových výsevů II
  Už v lednu si můžeme začít předpěstovávat první domácí sazeničky. Některé rostlinky si ze semínek předpěstováváme za oknem, semínka dalších můžeme rovnou vysévat do vytápěného skleníku.
 • 13. 1. 2019 Vlastní sazenice z lednových výsevů I Vlastní sazenice z lednových výsevů I
  Možná se vám zdá, že na předpěstování domácích sazenic je v lednu ještě příliš brzy. Pokud však máte na zahradě skleník nebo pařeniště, jsou lednové výsevy na místě. Vysévat však můžete i...
 • 9. 1. 2019 Aby africká fialka kvetla Aby africká fialka kvetla
  Pokud jste si koupili nádherně rozkvetlou fialku, ale u vás doma už se jí do kvetení nechce, příčin může být hned několik. Pojďme se podívat na to, jak můžeme fialce pomoci k opětovnému...
 • 9. 1. 2019 Vonné klacíky na stromeček Vonné klacíky na stromeček
  Lahodné vůně vánočního stromku se nemusíte vzdávat ani po Vánocích. Jistě je mezi námi hodně těch, v jejichž domovech zůstává vánoční stromeček o něco déle. Lesní vůně z něj však...
 • 7. 1. 2019 Péče o psa v zimním období Péče o psa v zimním období
  Aby si vaši pejsci užili zimní radovánky stejně jako vy, je třeba myslet na všechno. Jen s tou správnou péčí přečkají zimu bez úhony.
 • 7. 1. 2019 To správné dřevo do krbu To správné dřevo do krbu
  Zatímco za okny neúnavně sněží, každý si rád užije příjemnou chvilku doma u krbu. Proto, aby se i váš domov hezky prohřál a udržel si teplo co nejdéle, je zapotřebí toho správného dřeva. Jakým...


 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací