Náš TIP
Snazší práce ve výškách – s chytrými hliníkovými schůdky

Pokud hledáte ideálního pomocníka do domácnosti, který vám usnadní práci ve výškách, vsaďte na lehké a praktické hliníkové schůdky.

Hliníkové schůdky - pro kutily i hospodyňky

Jakmile si domů pořídíte chytré hliníkové schůdky, stane se pro vás jakýkoliv úkol ve výškách maličkostí. S hliníkovými schůdky se totiž bez problémů dostanete na těžko přístupná místa a navíc se budete cítit bezpečně, a to zejména díky protiskluzovému povrchu a také madlu, kterými takové schůdky bývají opatřeny. Hliníkové schůdky do domácnosti pak ocení zejména hospodyňky menší postavy, které si nejraději poradí samy. Také mužům-kutilům ale zajisté přijdou vhod.

Lehké, bezpečné a skladné hliníkové schůdky

Ve specializovaných obchodech je dnes k dostání celá řada různých typů hliníkových schůdků, které jsou lehké, skladné a velmi praktické. Přičemž některé konkrétní hliníkové schůdky opravdu vynikají svou kvalitou a působivým designem. Ty třeba mívají dva až osm stupňů a někdy jsou doplněny také o praktickou odkládací misku.

Snadná práce ve výškách

Pokud tedy chcete sobě nebo svým blízkým usnadnit práci a zároveň dbáte na jejich bezpečí, vsaďte například na oblíbené hliníkové schůdky se třemi stupni. Jejich majitel se tak hravě dostane do tradičně požadované výšky, a to absolutně bez pomoci dalšího člověka. Patky schůdků jsou totiž zabezpečeny proti sklouznutí, takže se mohou využívat na jakémkoliv domácím povrchu. Jejich výhodou je také velká nosnost a skladnost. Druhou jmenovanou vlastnost pak zajisté ocení především obyvatelé bytů, kde je třeba ušetřit každý kousek místa.

Praktický hliníkový žebřík

Nestačí vám hliníkové schůdky se dvěma nebo třemi stupni? Pořiďte si rovnou praktický hliníkový žebřík, který dokáže už na první pohled upoutat pozornost svou funkčností, nápaditým designem a detailní propracovaností. Hliníkové žebříky jsou velmi variabilní, a tak si je pro svou práci můžete různě přizpůsobovat. Pomocí postranních blokovacích držáků si docela jednoduše nastavíte velikost žebříku příčku za příčkou. Také v případě těchto hliníkových žebříků je dbáno na vysokou míru zabezpečení proti skluzu.

Pravý pomocník do domácnosti

Se skládacími schůdky do domácnosti už si se vším poradíte sami a navíc už se nemusíte bát o své zdraví. Uděláte, co je potřeba, a pak zase schůdky bez problémů složíte a uklidíte. A nikdo nepozná, kdo že vám to vlastně přišel na pomoc.

Hliníkové schůdky jsou zkrátka profesionálními pomocníky, kteří disponují skvělou kvalitou, funkčností a důmyslným designem. Navíc splňují i náročné požadavky na bezpečnost. Pokud si rádi usnadníte práci v těžko dostupných výškách, vsaďte na tyto inteligentní, lehké a skladné pomocníky. Uvidíte, že se pro vás plnění různých úkolů okolo bytu či domu rázem stane mnohem pohodlnější zábavou.

 

Máte zkušenosti s hliníkovými schůdky? Diskutujte na našem Facebooku.

03. 08. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací