Náš TIP
Sušička prádla – šetří čas i námahu

Chcete mít vyprané prádlo suché co nejdříve? Dejte šanci sušičce - ušetří váš čas i námahu. Prádlo z ní vyndané bude navíc příjemně hebké a nadýchané. Můžete tak vynechat zdlouhavé věšení prádla i jeho žehlení. Samozřejmě, že košile potřebujete mít pečlivě vyžehlené, se zbytkem tradičních kousků prádla si už ale díky sušičce nemusíte dělat starosti.

Sušička - než uhodí mrazy!

Sušičku prádla ocení zejména ti, kteří bydlí v bytovce a nemají příliš prostoru k sušení prádla. Bez balkonu, bez prádelny či možnosti sušit před domem je pak sušička tím nejlepším pomocníkem. Ocení ji ale i ostatní, jakmile se přesvědčí o jejích výjimečných vlastnostech. Jakmile navíc uhodí mrazy, je sušení prádla venku problémem i pro majitele domků a chalup.

Stop pachům i alergenům

Co se týče výjimečných vlastností sušičky prádla, patří mezi ně zejména ušetření vašeho času, prostoru i námahy. Existují ale i další věci, které byste měli při uvažování nad možnou koupí sušičky brát v úvahu. Sušičku si totiž řada zákazníků oblíbila také proto, že ačkoliv prádlo suší místo slunce technika, bývá po vyndání neuvěřitelně hebké a nadýchané. A to i když při praní zapomenete použít aviváž.

Sušička navíc dokáže prádlo rázem zbavit nepříjemného pachu z cigaret. To samé platí u oblečení, které vám dlouho leželo zapomenuté ve skříni a už zrovna nevoní. Speciální proces sušení dokáže navíc vaše prádlo zbavit také škodlivých mikroorganismů a pylu. Zabrání však také nevzhlednému vytváření žmolků.

Více času i energie

Sušička je skvělou volbou zejména do rodiny s malými dětmi. Hory špinavého prádla se v takovém případě neblaze zvětšují a není kam ho pověsit. Natož aby byl ještě čas ho žehlit. Sušička za vás všechny tyhle problémy snadno vyřeší. Chytré je i její využití pro sušení oblečení nebo dek s chlupy domácích mazlíčků. Ty z nich dokáže spolehlivě odstranit.

Pokud se obáváte, že se žehlení stejně nevyhnete, pořiďte si sušičku, která nabízí i program žehlení. Dnes už to zvládnou i ty levnější modely na trhu.

 

Ještě stále přemýšlíte o pořízení sušičky? Napište nám o tom na náš Facebook.

27. 10. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací