Náš TIP
Ty pravé závěsy pro intimitu a smyslnost interiéru

Připadají vám vaše závěsy fádní a bez jiskry? Pořiďte si nové – moderní a smyslné.

Závěsy – krásné i praktické

Závěsy už dávno neplní jen ryze praktickou funkci zatemnění, teď už si doslova hrají s interiérem, jeho stylem a osobitostí. Už se neprosazují jen jako funkční stínidlo, ale hrají svou důležitou roli jako dekorativní část oken společně se záclonami nebo bez nich.

Pokud přemýšlíte, jakým závěsem zpestřit interiér vašeho bytu, domu či chalupy, musíte se zaměřit hned na několik důležitých bodů. V první řadě je dobré vědět, jaký styl závěsu spolehlivě zapadne do vaší domácnosti.

V moderních prostorech si většinou můžete dovolit téměř cokoliv, obzvláště pokud je máte zařízené v jednotných jemných tónech. Pokud ale máte bydlení zařízené v romantickém venkovském stylu, zvolte závěs spíše ze světlých a lehkých materiálů. Vládne u vás doma retro nebo industriální styl? Při výběru závěsů se klidně odvažte.

Závěsy pro dokonalou harmonii

Rozhodně byste ale měli dbát na celkovou barevnou vyváženost prostoru. Popřemýšlejte tedy, jak se vám zvolený typ závěsu bude hodit k barvě sedací soupravy, koberce či výmalby v pokoji. Při výběru závěsu se rovnou můžete zaměřit také na doplňky a koupit nějaké ve stejném či podobném stylu. Doma pak takovým estetickým výběrem teprve docílíte opravdu dokonalé harmonie.

Je jen na vás, jaké styly a barvy si pustíte do svého domova, každopádně by měly tak nějak ladit k „barvě“ vaší osobnosti. Pokud máte své bydlení laděné do jemných barev, můžete je vybraným závěsem rozbít do kontrastu, a nebo vše nechte v jednom nebo dvou podobných tónech a užívejte si svého citu pro detail – třeba při výběru dalších bytových doplňků.

 

Správě zvolené závěsy vám doma vykouzlí prostředí plné smyslnosti a soukromí, ve kterém si mnohem více užijete své chvilky s knihou nebo s partnerem.

11. 06. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací