Náš TIP
Detaily, které výrazně osvěží interiér

Pokud vám nedělá dobře stereotyp a chcete doma vyzkoušet něco nového, nemusíte hned sahat k finančně i časově náročné renovaci. Stačí pár detailů a můžete se zjara radovat z veselejšího bydlení, které vás osvěží novými originálními nápady. Jak na to?

Barvy, tapety a samolepky

Pokud si budete chtít vcelku nenáročně a efektivně osvěžit pro vás už příliš fádní interiér, vsaďte na novou výmalbu. Nemusíte jí nutně podrobit všechny stěny, klidně si s malováním pohrajte a rozjasněte jen některé. Bude to působit vesele a originálně. Při výmalbě používejte spíše světlé barvy, tmavé odstíny totiž hůře odrážejí světlo.

Při proměně vašeho interiéru sáhněte klidně i po tapetách, kterými můžete ozvláštnit jednu nebo více zdí. Romantické duše si tak nejspíše vyberou tapety v něžných barvách s jemnými motivy, které lze bez problémů použít po obvodu celého pokoje. Jestliže naopak patříte k těm odvážnějším, vyberte si některou z tapet s výraznými barvami a vzory, tou však zkrášlete jen jednu zeď. Mnohem lépe tak v interiéru vynikne. Výraznější tapety uplatníte zejména nad postelí a sedací soupravou. Parádu však udělají i ty tematické kolem čtecího koutku s křeslem u knihovny.

Interiér si můžete rozveselit také originálními samolepkami na zeď, které nejvíce ocení děti, a to nejen v dětském pokoji. Nalepit si je můžete i pro návštěvy do předsíně nebo nad jídelní stůl.

Síla detailu

Při obměně vašeho interiéru můžete ušetřit své finance a raději zapojit fantazii a kreativitu. Stačí si pohrát s detaily, s umístěním a laděním barev a tvarů – a rázem můžete bydlet v interiéru s docela novou osvěžující atmosférou.

Úplně tak postačí, když si obstaráte jen pár levných bytových doplňků a zbytek interiéru už sladíte v podobném duchu. Parádu tak udělají originální závěsné lampy, veselé květináče, stojany na květníky, nápadité vázy, huňaté deky, plédy, polštářky, koberečky, nové lehoučké závěsy či hravé sedací pytle. Nový styl vašeho bydlení pak podtrhnete svěžími hrnkovými květinami a řezanými kyticemi ve váze.

Je jaro, tak kdy jindy začít s novým bydlením?

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

22. 04. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací