Náš TIP
Jarní trendy bydlení pro rok 2019

Trendy bydlení se neustále mění. Někdo je do svého interiéru aplikuje alespoň v podobě akcentů, další bere proměnu od podlahy. A někdo si z takových trendů nedělá vůbec nic a žije si dál v tom, co má nejraději. A co vy? Necháte se inspirovat jarními trendy bydlení pro rok 2019?

Ve stylu skandinávského minimalismu

Do povědomí milovníků trendů bydlení se nyní dostává například styl nazývaný jako Be Balanced, který se inspiroval ve stylu skandinávského minimalismu. Razí trend, že méně je někdy více a charakterizuje jej jasný a čistý prostor bez zbytečných doplňků. Sluší mu čisté a rovné linie, vyladěné detaily a také vybavení z přírodních materiálů. Jedná se zkrátka o styl navozující harmonii, vzdušnost a klid. Stylu Be Balanced pak nejvíce sluší jemné a tlumené barvy v odstínech hnědé či zelené.

Trendy styl inspirovaný přírodou

Přírodou se nechal inspirovat další trendy styl, který nese pro změnu název Loving Earth, jenž mluví sám za sebe. Vzdává hold veškerému bohatství přírody, hraje si s barvami i přírodními materiály. Velkou roli v něm hraje znovuobjevená terakota. Paletu barev pak dotváří především odstíny zemitě červené a také šedé barvy. Styl Loving Eart se nebojí výrazných kombinací materiálů a barev, takže je ve výsledku doslova nabitý energií.

Horký dotek tropů

Doslova tropickou energií tepe styl nazývaný jako Green Fantasy, který si ještě více libuje v divoké změti barev, materiálů a tvarů. Velký prostor v něm dostávají hlavně pokojové květiny, květinové tapety a další rostlinné motivy, které se opakují napříč vybavením i bytovými doplňky. Zbytek pak dotváří originální nábytek vyladěný do posledního detailu. Typickými barvami pro styl Green Fantasy jsou zelená, oranžová, hnědá, žlutá a růžová, přičemž právě zelená zde hraje prim. Právě díky kombinaci zelené barvy a živých rostlin se do interiéru v tomto stylu dostává svěžest samotné džungle.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

15. 04. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

Podobné články

Další články

 • 24. 4. 2019 Zařizování verandy Zařizování verandy
  Veranda rozšiřuje obývací prostor většinou u chat a chalup. Jak si ji zařídit, aby sloužila k příjemnému odpočinku?
 • 21. 4. 2019 Řešíme sucho v zahradě Řešíme sucho v zahradě
  Nezvyklé sucho sužuje české zahrady už několik let. Jak se z nich poučit a dopřát zahradě vláhu navzdory počasí?
 • 18. 4. 2019 Recept na velikonoční nádivku Recept na velikonoční nádivku
  Velikonoce si nedokážeme představit nejen bez typické výzdoby, ale i bez tradičních pokrmů. K těm zaručeně patří velikonoční nádivka. Jak ji připravit?
 • 15. 4. 2019 Aby muškáty bohatě a dlouho kvetly Aby muškáty bohatě a dlouho kvetly
  Kdo by nechtěl mít balkón obsypaný bohatě kvetoucími muškáty? Se správnou péčí se takových kouzelných zátiší dočkáte i vy. Ač se to může zdát jako pravý opak, není tajemství bohatě kvetoucích...
 • 7. 4. 2019 Velikonoční dekorace v interiéru Velikonoční dekorace v interiéru
  Velikonoce pomalu klepou na dveře. Čekání na ně si můžeme zpříjemnit vlastnoruční výrobou velikonočních dekorací, které by náš domov měly zdobit od samého začátku jara. Po zdánlivě nekonečném a...
 • 6. 4. 2019 Výsev květin v dubnu Výsev květin v dubnu
  Právě v dubnu nastává období pro výsev a výsadbu celé řady letniček a trvalek. Druhá polovina dubna je přitom ideální dobou pro výsev tolik oblíbených letničkových směsí.


 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací