Náš TIP
Luxusní vířivka pro dokonalou relaxaci

Žijeme v uspěchané době, ve které se nám nedostává čas na tolik vytoužené výlety za delší možností relaxace. Co když si ale můžeme odpočinout v samém koutě domova? Pořiďte si vířivku a najděte si alespoň docela malou chvilku na tak zasloužený odpočinek.

Výběr té správné vířivky

Jakmile se rozhodnete, že si domů vířivku pořídíte, je třeba zaměřit se hned na několik důležitých bodů. K těm patří požadovaný design a velikost vířivky, seznam jejích funkcí, ale také to, kam ji umístíte. Protože vířivka není levnou investicí, zaměřte se také na její kvalitu, která pak bude mít výrazný vliv na její životnost. Materiál vířivky by měl být lehký a pevný, což se bude hodit při manipulaci.

Správná vířivka by také měla být energicky nenáročná, což opět oceníte při úspoře peněz za energii. Ideální jsou také ty typy vířivek, které mají jen krátké potrubí, které tudíž nezabírá tolik místa. Navíc tím i odpadá vysoké riziko úniku kapaliny a vzduchu. U vířivek pak zajisté oceníte i velmi tichý provoz.

Podle těchto parametrů si pak můžete vybrat ten svůj vysněný model.

Vířivky pro příjemnou relaxaci

Vířivky mají už obyčejně celou řadu funkcí, které mají tak blahodárný vliv na lidský organismus – a tím i na lidskou psychiku. Bývají tak vybaveny speciálními tryskami, které si kolikrát můžete sami nastavit. Disponovat mohou i masážními panely, které můžete dle svých požadavků kombinovat.

Některé vířivky se navíc hodí jak do interiéru, tak do zahrady. Takové univerzální vířivky se tak mohou stát luxusní dominantou vaší zahrady. Se zapojením příjemně podbarveného LED osvětlení si v nich navíc můžete užít i pozdně večerní dávku romantiky.

Jak je tedy patrné, do kvalitní vířivky se vyplatí investovat – ať už pro požitek z relaxu nebo z touhy pro navození romantické atmosféry přímo u vás doma.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

14. 04. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací