Náš TIP
Největší evropská květinová výstava v rakouském Tullnu

Pro všechny nadšené zahrádkáře a milovníky květin se i letos chystá největší evropská květinová výstava. Proběhne jako vždy v rakouském Tullnu, jehož výstaviště se od 30. srpna do 3. září promění v záplavu rozmanitých květů, úžasných floristických aranžmá, fantastických jezírek a vodotrysků...

Květinová aranžmá, fontány i osvětlení

Na letošním největším evropském květinovém veletrhu se představí více než 500 vystavovatelů z domova i ze zahraničí – spolu se svými nápady kolem návrhů zahrad, pěstování květin, ovoce i zeleniny.

Na ploše o 50 akrech navíc lze navštívit vůbec první evropské ekologické zahrady v Dolním Rakousku. Více než 40 zahrad přitom představuje záplavu nápadů pro všechny zahradníky a milovníky přírody. Tisíce květů jsou zde pro potěchu i inspiraci návštěvníků uspořádány v jedinečná květinová umělecká díla.

Pokud navštívíte tuto největší evropskou květinovou výstavu, spatříte stovky různých odrůd růží ve všech barvách i tvarech, ale můžete obdivovat i další okrasné rostliny, ke kterým patří například: hydroponie, kaktusy, sukulenty, bonsaje či orchideje. Výstava přitom představí i zahradní a krajinářskou architekturu, zahradní osvětlení, zimní zahrady, markýzy, balkony, terasy, skalky, jezírka a biotopy, bazény, fontány a zavlažovací systémy, skleníková zařízení, cestu v korunách stromů s výhledem na areál a ještě mnohem více.

Výlet za zahradní inspirací

Tato největší evropská květinová výstava tak přináší celou řadu originální inspirace především pro ty, kteří shání dekorativní rostliny pro balkóny, střešní terasy či interiéry, nebo potřebují kompletně navrhnout celou zahradu včetně jejího nábytku, koupacích jezírek či bazénů. Uvítají ji však i všichni, kteří zkrátka milují květiny a pohled na voňavé záplavy květů jim zkrátka dělá dobře na duši. A jelikož se jedná o výstavu prodejní, nabízí se i možnost zakoupení nějakého toho voňavého dárku.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

19. 08. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací