Náš TIP
Přírodní afrodiziaka pro vášnivou noc

Jestliže už ve vaší ložnici během let pomalu vyhasíná vášeň, zkuste ji u svého partnera znovu rozdmýchat. Jestliže nechcete sázet na chemii, vyzkoušejte některá z přírodních afrodiziak. Nejenže díky nim zažijete další bouřlivou noc, ale ještě uděláte něco pro své zdraví.

Z darů přírody čerpali už naši předci, aby si navodili vášnivou atmosféru. U některých pokrmů či nápojů je jejich využití nasnadě. To se týká především jahod a šampaňského. U jiných by člověk jejich afrodiziakální účinky vůbec nečekal.

Česnek, chřest či kapary

Ačkoliv by se mohlo zdát, že česnek svou silně aromatickou chutí působí spíše opačně, má velmi afrodiziakální účinky. Stejně jako chřest a kapary pomáhá prokrvovat pohlavní orgány.

Podobné účinky má také celer, paprika, hořčice nebo semínka sezamu. Pro zvýšení sexuálního libida můžete vyzkoušet také zázvor, hřebíček nebo dokonce i kvasnice. Milostnou aktivitu pomáhá podpořit i celá řada koření. Dopřejte si tak večeři smyslně okořeněnou třeba bazalkou, anýzem, koriandrem nebo libečkem. Tyto bylinky totiž obsahují éterické oleje, které dokážou omámit a ještě povzbudit smyslové vnímání.

Zázračná Ginkgo biloba a ženšen

Jedním z nejoblíbenějších přírodních afrodiziak je Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný). Ta zvyšuje výkonnost mužů a ještě má pozitivní vliv na funkci mozku. Potenci pozitivně ovlivňuje také ženšen, který má rovněž celou řadu přídavných zdraví prospěšných účinků.

Pikantní chilli papričky

Sex pomůže okořenit také konzumace oblíbených pálivých chilli papriček. Ty opět zlepšují prokrvení pohlavních orgánů a zvyšují libido.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

13. 04. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací