Náš TIP
Ten správný plážový slunečník

Brzy už nastane koupací a opalovací sezóna. Dříve než se rozjedete za hranice užívat si pohody u moře, je třeba vybrat si ten správný plážový slunečník.

Krásný i praktický plážový slunečník

Při výběru plážového slunečníku je třeba dbát na jeho kvalitu, velikost i design. Správný plážový slunečník vám zaručí rovnoměrné opálení a rovněž ochranu před úpalem. Měl by dokonale zastínit část plážové deky a dopřát vám klid nerušený větrem a cizími pohledy. Řada dnešních moderních plážových slunečníků ochrání vaše tělo před škodlivým UV zářením, ale ochrání také svůj potah před vyblednutím. Ideální volbou jsou tak slunečníky, z nichž potah můžete sundat a jednoduše vyprat v pračce. Vcelku bezúdržbovou variantou jsou přitom rustikální slunečníky z bambusu.

Chytré plážové slunečníky

Pokud jde o konstrukci plážového slunečníku, opravdu bytelné jsou slunečníky s ocelovou konstrukcí, která často bývá ošetřena práškovou barvou na ochranu proti klimatickým vlivům. Slunečníky lze vybírat také s ohledem na způsob jejich naklápění. Na trhu jsou dnes k dostání dokonce i slunečníky, se kterými můžete u vody trávit i příjemné večery. Ve stojné noze totiž mívají zabudováno noční osvětlení, topení nebo dokonce i tolik potřebný odpuzovač komárů.

Veselé nebo neutrální

Pokud jde o barvy, je výběr zcela na vás. Vybírat můžete mezi slunečníky s divokými barvami a motivy, anebo si zvolit plážový slunečník v neutrálních tónech. Ty budou mnohem lépe vypadat i po letech, jakmile barva začne působením sluníčka trochu blednout. Barvu slunečníku pak můžete chytře sladit s barvou plážové deky, osušky a klidně i s barvou vašich plavek. Uvidíte, že vás na pláži nikdo nepřehlédne.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest, Pixabay)

25. 05. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací