Náš TIP
Barvy pro letošní Vánoce

Ti, kteří chtějí držet krok s módou, zdobí svůj vánoční stromeček v aktuálních trendy barvách – a s ním i celý domov prodchnutý vánoční atmosférou. Přinášíme vám tak barvy, do kterých se odějí letošní Vánoce. Které to budou?

Duha má zelenou!

Zatímco loňské Vánoce byla in bílá a fialová barva, v těch letošních má zelenou duha! Ano, čtete správně. Pro zdobení stromečku i celého domova se už nemusíte omezovat jen na jednu módní barvu, ale můžete použít snad všechny, co máte k dispozici. Ideálně barvu po barvě v každém „patře“ stromku, aby výsledek opravdu působil jako duha.

Letošním trendem tak budou opravdu barevné a hravé Vánoce, u kterých fantazie nezná mezí. Stromeček, ale i svícny, věnce a další dekorace se tedy ponesou ve velmi uvolněném duchu, přesto však bude třeba citlivého oka aranžéra. Musí to totiž vypadat, že trend, o který se snažíte, není náhoda, ale jasný úmysl. Takže při výzdobě vašeho domu přemýšlejte, ať naopak všechno nepřekombinujete. A snažte se výzdobu sladit i s vybavením vašeho interiéru.

Staré i nové vánoční ozdoby

Díky aktuálnímu trendu se tak na stromečku mohou zas jednou ocitnout i staré vánoční ozdoby, které jste doteď museli nechat ležet v krabicích. Takové ozdoby po předcích dodají vánoční stromku tu správnou kouzelnou atmosféru starých časů. Nebude tedy vonět jen novotou, ale i krásou vzpomínek. Podobně jako letos můžete kombinovat staré ozdoby s novými, můžete kombinovat i jednotlivé dekorační materiály mezi sebou. Nemusíte tedy striktně zůstávat jen u dřeva, skla nebo keramiky. Hravost bude mít zkrátka o letošních Vánocích zelenou!

Rukodělné výrobky s láskou

Velký prostor letos dostanou také rukodělné výrobky – ať už v podobě vánočních ozdob nebo různých dekorací na vánoční stůl a další prostory domova. Z těchto ozdob totiž přece jen mnohem více cítíme lásku a také na ně můžeme být právem pyšní. Pro výrobu takových domácích ozdob můžete použít třeba šišky, větvičky, kůru, slámu, mech či podzimní plody. Vhod přijdou také tolik voňavé svitky skořice, hvězdičky badyánu nebo sušené citrusové plody.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

10. 10. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací