Náš TIP
Bytový textil v barvách podzimu

Střídání ročních období vám může být inspirací k proměně vašeho interiéru. Barvy a motivy podzimu se tak mohou odrazit i na takovém bytovém textilu.

Barvy podzimu do bytu i domu

Opustíme tak rozpustilé barvy léta a vyzkoušíme něco nového. Bytový textil s nádechem podzimu rázem do našich domovů vpustí barvy elegance a luxusu. Může za to především decentní hnědá, vínová, béžová, bordó a khaki barva, které prosvětlí nepříliš křiklavé odstíny žluté a oranžové. Jak je tedy patrné, módním interiérům s nádechem podzimu dominují zejména zemitější odstíny.

Podzim v ložnici

Tyto barvy tak můžeme nechat vklouznout třeba do ložnice. Povlečení i prostěradla tak hravě proměníte přímo ve stylu podzimu. Nemusíte přitom čistě sázet na speciální povlečení s motivy spadaného listí nebo jeřabin, úplně postačí, když zvolíte povlečení ve výše uvedených barvách. A podobně si pohrajete i se závěsy, které pomohou dotvořit atmosféru podzimu i u vás doma. Celkovou proměnu pokoje do podzimních barev pak pomohou dotvořit třeba i sušené květinové dekorace.

Obývací pokoj v podzimním stylu

Podobnou podzimní atmosféru si můžete vytvořit i v dalších místnostech domu či bytu. Pomocí obdobných jednotících prvků s podzimními dekory tak hezky propojíte veškerý interiér. V případě obývacího pokoje opět splní svůj účel podzimně zabarvené závěsy, koberečky, ale také třeba i malé polštářky s podzimními motivy. Nemohou zde chybět ani sušené kytice či další různé slaměné dekorace.

V případě obývacího pokoje i třeba pokoje pro hosty se pak vyplatí používat na sedačku vyměnitelné potahy. Díky nim se doma nikdy nebudete nudit a můžete si vyhrát nejen se sezónními barvami. Do těch můžete ladit také přehoz přes gauč nebo pořádnou huňatou deku, do které se každý s přicházející zimou velice rád zachumlá.

Podzimní dekorace v kuchyni

Do podzimních barev a motivů můžete ladit i ubrusy a prostírání v kuchyni. Na jídelním stole si také můžete vydatně pohrát s dekorací. Chybět tak nemohou různé sušené kytice, ale také listí, šišky či šípkové větvičky. Romantickou atmosféru s nádechem podzimu pak příjemně dotvoří i rozmanité svíčky a svícny.

Podzim v koupelně

S vytvářením podzimní atmosféry se nemusíte ostýchat přijít ani do koupelny. Podzimní vzory a barvy se mohou klidně objevit i na ručnících, závěsu do sprchy či kelímku na zubní kartáčky. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

 

Ladíte své bydlení do podzimního stylu? Napište nám o tom na náš Facebook.

14. 09. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací