Náš TIP
Dobrodružné spaní na pódiu

Pro všechny z nás, kteří v dětství milovali spaní na palandách, je tu módní a originální postel na pódiu. Nejenže slibuje dobrodružné spaní s dostatkem soukromí, ale jako bonus přináší i doma tolik potřebné úložné prostory.

Postel na schodu

Postel na pódiu se hodně podobá konceptu japonského lůžka. Místo nohou má však pódium neboli schod. Matrace se přitom umisťuje buď přímo na desku pódia, nebo do rámu s lamelami. Tou lepší volbou jej však lamelové usazení, které lépe větrá. Pro postel na vyvýšené ploše jsou vhodné všechny typy matrací, zdraví nejvíce prospěšné jsou ale kloubové matrace nebo matrace s paměťovou pěnou.

Dobrodružství i romantika

Postel na schodu dokáže vykouzlit příjemné prostřední s dotekem dobrodružství i romantiky. Slibuje navíc i dostatečný pocit soukromí. Další pozitivní vlastností postele na pódiu je, že je možné ji umístit do rozměrově netypického prostoru. Pódium totiž může být i nepravidelného tvaru, a tak postačí, když budeme mít k dispozici dostatek prostoru pro umístění jedné nebo dvou matrací.

Úložné prostory jako bonus

Postele na pódiu nejsou oblíbené jen kvůli své zajímavé koncepci, ale také díky tomu, že s jejich zakomponováním do interiéru získáte další úložné prostory – které jsou navíc snadno dostupné. Do takového originálního úložiště pak můžete umístit třeba přikrývky, ložní prádlo či sezónní oblečení.

Ta pravá postel pro děti

Pokud se při zabudování postele na pódiu budete řídit zásadními bezpečnostními pravidly, vytvoříte tu pravou postel pro děti. Ty totiž milují spaní ve výškách. V posteli na vyvýšené ploše si tak budou připadat opravdu dobrodružně.

(Foto: Homeincube)

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

15. 01. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

Podobné články

Další články

 • 19. 4. 2019 Udržte vodu v zahradě Udržte vodu v zahradě
  Poučeni zkušenostmi nejen z minulého léta bychom i to nadcházející měli být připraveni na případná dlouhotrvající sucha. Naštěstí je tu způsob, jak vodu v zahradě udržet a dopřát tak...
 • 18. 4. 2019 Recept na velikonoční nádivku Recept na velikonoční nádivku
  Velikonoce si nedokážeme představit nejen bez typické výzdoby, ale i bez tradičních pokrmů. K těm zaručeně patří velikonoční nádivka. Jak ji připravit?
 • 16. 4. 2019 Barvíme velikonoční vajíčka Barvíme velikonoční vajíčka
  Velikonoce už pomalu klepou na dveře, za kterými je vítá vzrostlé osení a hospodyňky sršící nápady na velikonoční výzdobu. Jak letos nazdobíte velikonoční vajíčka? Inspirujte se!
 • 15. 4. 2019 Léčivé účinky oliv Léčivé účinky oliv
  Nejenže olivy báječně chutnají, ale také léčí. Pojďme se společně podívat na to, proč jsou pro naše zdraví tolik potřebné.
 • 7. 4. 2019 Velikonoční dekorace v interiéru Velikonoční dekorace v interiéru
  Velikonoce pomalu klepou na dveře. Čekání na ně si můžeme zpříjemnit vlastnoruční výrobou velikonočních dekorací, které by náš domov měly zdobit od samého začátku jara. Po zdánlivě nekonečném a...
 • 5. 4. 2019 Bydlení v rustikálním stylu Bydlení v rustikálním stylu
  Rustikální styl v sobě nese neobyčejně přitažlivé kouzlo anglického či francouzského venkova. Je jemný, domácký a romantický. Pokud jste i vy zatoužili po proměně domova v rustikálním...


 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací