Náš TIP
Dobrodružné spaní na pódiu

Pro všechny z nás, kteří v dětství milovali spaní na palandách, je tu módní a originální postel na pódiu. Nejenže slibuje dobrodružné spaní s dostatkem soukromí, ale jako bonus přináší i doma tolik potřebné úložné prostory.

Postel na schodu

Postel na pódiu se hodně podobá konceptu japonského lůžka. Místo nohou má však pódium neboli schod. Matrace se přitom umisťuje buď přímo na desku pódia, nebo do rámu s lamelami. Tou lepší volbou jej však lamelové usazení, které lépe větrá. Pro postel na vyvýšené ploše jsou vhodné všechny typy matrací, zdraví nejvíce prospěšné jsou ale kloubové matrace nebo matrace s paměťovou pěnou.

Dobrodružství i romantika

Postel na schodu dokáže vykouzlit příjemné prostřední s dotekem dobrodružství i romantiky. Slibuje navíc i dostatečný pocit soukromí. Další pozitivní vlastností postele na pódiu je, že je možné ji umístit do rozměrově netypického prostoru. Pódium totiž může být i nepravidelného tvaru, a tak postačí, když budeme mít k dispozici dostatek prostoru pro umístění jedné nebo dvou matrací.

Úložné prostory jako bonus

Postele na pódiu nejsou oblíbené jen kvůli své zajímavé koncepci, ale také díky tomu, že s jejich zakomponováním do interiéru získáte další úložné prostory – které jsou navíc snadno dostupné. Do takového originálního úložiště pak můžete umístit třeba přikrývky, ložní prádlo či sezónní oblečení.

Ta pravá postel pro děti

Pokud se při zabudování postele na pódiu budete řídit zásadními bezpečnostními pravidly, vytvoříte tu pravou postel pro děti. Ty totiž milují spaní ve výškách. V posteli na vyvýšené ploše si tak budou připadat opravdu dobrodružně.

(Foto: Homeincube)

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

15. 01. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací