Náš TIP
Moderní designové ušáky

Klasické ušáky byly vždy symbolem maximálního pohodlí. Stačilo si vzít knížku, přichystat kávu a chvilka relaxace pomalu odplavila prožitý náročný den v práci. Klasické ušáky už odvál čas, v interiérech však čím dál tím více zaujímají místo moderní designové ušáky, které jsou opravdu stylovým doplňkem každé domácnosti.

Ušák jako symbol luxusu i pohodlí

Moderní ušáky už nepůsobí tak robustně. Jsou vzdušné, hravé a plné barev. Současné ušáky se díky zmenšení dispozic a novému přitažlivému kabátu stávají v mnohých obývacích pokojích opravdu půvabnou solitérou, která na sebe ihned strhne pozornost návštěv. Nejenže takový moderní ušák vnáší do domu či bytu symbol maximálního pohodlí, ale také tolik příjemný dotek luxusu.

Moderní designové ušáky

Moderní ušáky se zbavily všeho, co těm klasickým ubíralo na kráse a přidávalo na váze. V současné době se tak objevují ve velice svěžím a přitažlivém kabátě. Působí mladistvě a mají dostatek vkusu pro barevné ladění. A tak zmizely příliš robustní základny staromódních ušáků, které nahradila odlehčená spodní konstrukce nebo ještě přitažlivější otočná základna z kvalitního kovu. Tento styl ušáků tak vítají především milovníci minimalisticky zařízených domovů, ve kterých se takový moderní ušák stává luxusní solitérou.

Současné ušáky tak působí mnohem vzdušnějším dojmem, ale také jsou díky své nižší váze lépe přenosnější. Také uši klasických ušáků prošly v případě těch moderních zásadní proměnou a v některých případech zmizely úplně. Podobnou změnou prošly i područky ušáků, které ještě více zaručují pohodlnou opěru pro ruce. Ušáky si lze navíc pořídit i s přídavnou podnožkou, která opět povýší příjemný pocit pohodlí na maximum.

Jak je tedy patrné, klasické ušáky v moderním kabátě jsou tím pravým pro chvíle odpočinku i luxusu. Platí však, že je třeba jejich designu přizpůsobit nejbližší okolí. Osobitou krásu moderních ušáků pak dokáže umně podtrhnout podložení koberečkem s vysokým vlasem, blízkost designové knihovny, originální lampy i obrazové galerie.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

07. 07. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací