Náš TIP
Moderní koberce, které oživí váš domov

Zapomeňte na odkryté parkety a rozsviťte svůj domov s vůní dřeva celou paletou podmanivých barev a nápaditých vzorů!

 

STOP odhaleným parketám!

Ačkoliv jsou v dnešní moderní době odhalené parkety symbolem jednoduchého a praktického stylu, přece jen z nich nedýchá to pravé a osobité kouzlo domova. Duši domova netvoří jen čistý a jednoduchý styl, ale zejména barevné doplňky, které dokážou rozzářit i tu nejfádnější domácnost.

Moderní doba odvála všechny ty koberce kdysi pokládané po celých plochách místnosti a přinesla na trh koberce menší, praktické a snadno udržovatelné. Moderní kusové koberce bravurně odrážejí současné trendy bydlení a hýří celou paletou živých barev, ale také bohatou nabídkou rozličných vzorů a textur. Takový moderní koberec pak skvěle vyplní prostor každého bytového interiéru, zútulní jednotlivé pokoje a ruku v ruce splní funkci praktickou i estetickou.

Pokud si navíc vyberete značkový koberec, zajisté pak oceníte jeho zvýšenou odolnost proti zašpinění či vyblednutí barvy. Ať už zvolíte moderní kusový koberec z umělých vláken, nebo jemný koberec z přírodního materiálu, určitě budete rádi, že na vás doma bude čekat právě tam, kde vaše nohy přicházely do styku s nepříjemně studenou podlahou.

Koberec do pokojíčku – zdravé pohodlí pro vaše děti

Koberce ve svém pokoji ocení snad nejvíce děti, které si na nich mohou hrát a také jim právě koberce dotvoří tu správnou atmosféru dětského pokojíčku. Dětské nožky navíc budou v teple a vy se nebudete zlobit ani v tom případě, kdy vaše dítko bude vysedávat na zemi, protože díky hřejivému koberci už se zbytečně od ledové země nenachladí. Také rozházeným hračkám bude na koberci mnohem lépe a vy nebudete muset kdykoliv na hraní se svým dítkem rozprostírat na parketách deku.

Takový dětský koberec může navíc odrážet motivy pohádek či filmů, které má vaše dítě rádo, a tak se mu v pokojíku bude líbit ještě mnohem víc. S barvami si můžete vyhrát jak v tomto případě, tak i při pokládání koberce mimo dětský pokoj.

Koberce sytých i decentních barev

Chcete interiér vašeho domova rozsvítit světle modrou, sytě rudou, oranžovou či žlutou barvou? Nebo dáváte přednost decentním vzorům v šedých či béžových odstínech? Vybírejte a slaďte s barvou koberce i některé z doplňků, uvidíte, že pak si teprve vytvoříte útulný domov plný příjemných barev.

Fantazii se meze nekladou ani v případě všech dobrodruhů – opravdu trendy jsou dnes i koberce s orientálními motivy, ke kterým se však hodí nábytek spíše archaičtějšího stylu. Moderna, nebo klasika? Je jen na vás, v čem se cítíte dobře. Vždyť právě doma trávíme velikou část svého života, tak si ji pojďme co nejvíce zpříjemnit...

 

A jaké koberce se nejvíce líbí právě vám? Podělte se s námi o vaše komentáře na našem Facebooku!

29. 03. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací