Náš TIP
Obrazy do bytu

Obrazy přinášejí do bytu radost a potěšení. Svou krásou a barevností dokážou rozehřát každičký interiér, který si jinak libuje v minimalismu a decentních barvách. Ať už máte rádi klasickou malbu nebo moderní umělecký směr, s obrazem dodáte domovu duši a osobitost.

Tematické obrazy do bytu

Jako obraz do bytu můžete z motivů použít téměř cokoliv. Na stěně třeba v obývacím pokoji tak můžete mít rozkvetlou růži, levandulová pole, motivy zvířat, krajiny, letní oblohy a nebo panorama nějaké evropské metropole. Fantazii se zkrátka meze nekladou, jen je třeba mít trochu citu pro umístění obrazu v interiéru.

Kouzlo vícedílných obrazů

Na stěnu v obývacím pokoji se tak nejlépe hodí obrazy minimálně s velikostí 120-200 cm, které pak dominují celému interiéru. Podmanivou atmosféru bytu dokáže podtrhnout obraz s luxusním hliníkovým rámem. Velice moderní jsou pak v současné době vícedílné obrazy. Jedná se vlastně o jede velký motiv složený z několika menších dílů, které na sebe navazují. Mezi těmito díly jsou minimální mezery do několika cm. Takový vícedílný obraz působí velmi zajímavým prostorovým dojmem a zaujme každou návštěvu. Pokud jde o tematiku těchto typů obrazů, vede především motiv krajiny nebo abstraktní motiv. Oblíbené jsou však také vícedílné obrazy s tematikou architektury.

Další typy obrazů

Velice žádané jsou v současné době také moderní designové obrazy tištěné na míru tou nejmodernější technologií na plátno. Možné je také nechat si vyrobit obraz z vlastní fotografie nebo z vlastnoruční ilustrace. Díky tomu tak rodinné album může ožít v celé své kráse v černobílém provedení a mnohem větším formátu třeba na stěně obývacího pokoje. Obzvláště v poslední době je rodinná fotografie velkým trendem v této oblasti a snad každý si přeje mít své rodinné foto v podobě originálního obrazu třeba nad krbem.

Konec holých zdí

I když si holou zeď můžete ozdobit třeba nástěnnou samolepkou, obraz tím nenahradíte. Byt bez nějakého toho obraz totiž působí velice smutně a šedě. Obraz se rovněž stává poslední tečkou za zařizováním bytu a neměl by zkrátka v žádném interiéru chybět.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

19. 07. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací