Náš TIP
Plážové deky pro letošní sezónu

Léto se pomalu, ale jistě blíží. Brzy už začne koupací sezóna, a zatímco někteří ji stráví v tuzemsku, jiní se vydají do zahraničí. Ať už patříte do kterékoli skupiny, už jste si pořídili nějakou pěknou a praktickou plážovou deku?

Elegantní plážové deky

Plážová deka, se kterou hodláte trávit nejen letošní dovolenou, by k vám zkrátka měla pasovat. Měla by kopírovat váš styl a ideálně by měla ladit ke zbytku vašich doplňků. Pokud jste střízlivějšího vkusu, volte jednobarevné deky v neutrálních barvách. Na pláži se budou krásně vyjímat především námořnicky modré, pískově žluté, béžové, lososové či vínové deky. Opravdu stylově přitom vypadají plážové deky s jemnými orientálními motivy.

Trochu divočiny

Správný šmrnc vám na pláži dodá plážová deka se zvířecím motivem. S tou můžete sladit i své plavky, plážové šaty nebo osušku. Výsledný efekt bude dokonalý. Pořídit si však můžete i veselou plážovou deku plnou barev, a nebo zkuste nějakou veselou jednobarevnou. Skvěle se na pláži vyjímají například plážové deky s obřím potiskem melounu, zmrzliny nebo dalších letních pochutin.

Praktické plážové deky

Vedle vzhledu byste se měli zajímat také o praktičnost zvolené plážové deky. Taková správná plážová deka by měla být vyrobena z kvalitního tenkého materiálu. Měla by tedy být co nejlehčí, aby se dobře nesla. Stylem i provedením se k vodě musí hodit. Jejich materiál by měl rovněž napomáhat k rychlosti jejich sušení. Příliš tlusté deky nasáklé vodou by se vám pak jen těžko nesly. Z vámi vybrané plážové deky by měl také jít bez problémů vyklepat písek. Volte také takový materiál, jehož potisk nebo barva působením slunce a mořské soli hned tak nevyblednou.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

25. 05. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací