Náš TIP
Podzimní věnce na dveře

Než nadejde vánoční čas, můžete si dveře ozdobit věncem s podzimní tematikou. Postačí vám k tomu pár nezbytností z obchodu, většinu dekorace však najdete přímo v přírodě.

Ozdobte si dveře

Takový krásný věnec s podzimní tematikou vás potěší při každém příchodu domů z práce. S veselým tvořením tak nemusíte čekat až na Vánoce. Vzhledem k tomu, že sezónní věnce jsou v obchodech poměrně drahé, je mnohem lepší si je vyrobit doma. Získáte tak mnohem levnější a voňavější výrobek, který se navíc stane i vaší srdeční záležitostí. Vaše dveře přitom bude zdobit opravdový originál.

Jak vyrobit podzimní věnec

Výroba takového podzimního věnce není nikterak složitá. Stačí, když v květinářství nebo v hobbymarketu koupíte za pár desítek korun slaměný, proutěný nebo polystyrenový korpus. K dispozici je pak třeba mít také vazačský drát, malé floristické drátky, různé špagátky a mašle, ale především tolik důležitou tavnou pistoli a dostatek lepidla do ní. V obchodě si můžete zakoupit i nějaký ten dekorační materiál, který v lese běžně neseženete. Ideální však je vyrobit si věnec čistě přírodní.

Podzimní věnec s dary přírody

Materiál na zdobení věnce si můžete nasbírat třeba cestou z práce nebo na víkendové procházce s dětmi. Hodit se vám budou zejména barevné podzimní listy, kaštany, žaludy, šišky, kukuřice, malé dýně, větvičky jeřabin a ptačího zobu, stébla nejrůznějších trav, břečťan i mech. Podzimní věnec půvabně dozdobí také různé sušené květiny a přírodní mašle.

Originální věnec na dveře i na stůl

Takový krásný originální podzimní věnec si můžete pověsit na dveře, parádu však udělá i na jídelním stole. Dozdobit ho můžete třeba svíčkami s vaší oblíbenou vůní.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

15. 10. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací