Náš TIP
Přichází romantický čas ve svitu svíček

Vláda podzimu ubírá na délce dnům, za oknem padá listí, které brzy vystřídá sníh. Romantický čas ve svitu svíček jemně a nostalgicky přivítal den Památky zesnulých, odteď už se mihotavý plamínek svíčky vyskytuje v mnohých potemnělých domácnostech. U večerního stolu i společné chvilky s knihou nebo u filmu. Svíčky zkrátka patří ke kouzlu podzimního i zimního období, pohled na plamínky má navíc blahodárný vliv na naše smysly.

Plamínek s vůní lesa nebo skořice

Svíčky rozmístěné v interiéru dokážou vytvořit neobyčejně romantickou a sváteční atmosféru. Řada z nich navíc nádherně voní. Můžeme si tak domů spolu s půvabným svitem svíčky přinést i vůni lesa, květin nebo skořice. Zatímco se dny zkracují a světla ubývá, čeká na nás doma věrný plamínek naděje. Romantika svíček nás může provázet od začátku podzimu až do pozdního jara. Dopřeje nám světlo, které nám chybí. A navíc ještě vytvoří kouzelnou atmosféru zimního období.

Svíčky i svícny na přání

Svíčky pomohou působivě dotvořit každičký interiér. Na výběr je jich v obchodech celá řada. K dostání jsou tak svíčky různých velikostí, tvarů, barev a vůní. I ty zdánlivě nejobyčejnější svíčky pak svou krásou vyniknou v originálním svícnu. Svícny i svíčky samotné pak utvoří ještě krásnější celek v kombinaci s živými nebo sušenými květinami.

Pohlaďte své smysly

Aranžmá, které dokážou vytvořit vhodně vybrané svíčky, navíc nápaditě umístěné do originálních svícnů, má blahodárné účinky na smysly každého z nás. Zatímco venku padá listí a zdálky už voní Vánoce, vytváří se v nás díky této kouzelné atmosféře pocit pohodlí, klidu a domova. Svíčky napomáhají umění relaxace, která je tolik důležitá v pracovních dnech plných stresu.

Stačí si vybrat nejmilejší barvu a vůni – a rázem se můžete ocitnout třeba v levandulovém ráji, v přírodě plné lučního kvítí nebo v lese pod borovicí. A až ten sníh opravdu napadne a vy si na vánoční stůl postavíte stojan se svíčkami s vůní zasněžených lesů, vrátíte se do vzpomínek a zase se budete cítit jako malé děti, které nemají vůbec žádné starosti...

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

05. 11. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací