Náš TIP
Připravte se na léto - pořiďte si zastínění oken a balkónu už teď

Svítí vám do oken slunce a uvažujete o pořízení stínící techniky? Variant je spousta, a každá z nich má své výhody a nevýhody. Pojďme se podívat na základní varianty stínění oken a balkónu:

  • Venkovní rolety. Venkovní stínění má tu výhodu, že udrží za oknem nejen světlo, ale i horko. Rolety dokonale zatemní místnost, mohou mít dálkové ovládání a fungují i jako ochrana proti zlodějům.
  • Venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie jsou stejně oblíbené jako venkovní rolety, mají i podobné vlastnosti plus dávají možnost pomocí natočení lamel regulovat světlo přicházející do místnosti.
  • Markýzy. Na terasy a balkóny se často dají použít i elegantní venkovní markýzy, které mohou mít i větrná a sluneční čidla, takže se budou samy zasouvat a vysouvat podle potřeby.
  • Vnitřní zastínění. Když budete chtít pořídit vnitřní zastínění, máte také několik možností - vnitřní rolety, vertikální či horizontální žaluzie, screenové rolety, obyčejné závěsy aj.

Výhodný nákup na konci zimy

Stínící techniku, tak jako i další vybavení, které se uplatní nejvíce v létě, se vyplatí pořídit právě mimo sezónu. V této době bývají různé zimní slevy a nebudete taky dlouho čekat na montáž stínící techniky, pravděpodobně si budete moci vybrat i konkrétní termín. Navíc na vás bude mít prodejce více času. Ideální je nakoupit stínící techniku od českého prodejce, který kromě webových stránek provozuje také kamenné prodejny. Budete tak mít místo, kam osobně zajít, poradit se, případně i řešit pozáruční servis nebo reklamace.

Stínící technika má své využití i v zimě

Dalším důvodem, proč pořízení stínící techniky neodkládat, je i skutečnost, že je praktická i jindy než v létě. Venkovní rolety a žaluzie odrazují zloděje, celkově stínící technika pomáhá zlepšit tepelně izolační i zvukově izolační vlastnosti domu a poskytuje pocit soukromí. Navíc stínění se hodí po celý rok, obzvláště teď, když se prodlužuje den a vy nebo vaše děti si chcete déle pospat.

TIP: Podívejte se na všechny výhody venkovních rolet a žaluzií během chladných zimních dnů. Možná vás příjemně překvapí!

24. 02. 2021 | Svět oken

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací