Náš TIP
Prodáváme světový design za české ceny, showroom v Praze

Světlo si zaslouží víc než jen tradiční svítidlo bez špetky invence. Moderní plně funkční svítidla se totiž v interiéru mohou stát opravdovým designovým klenotem. Stačí popustit uzdu své fantazie a třeba se i při procházce hlavním městem zastavit v showroomu společnosti Elusia, specialisty na designová svítidla.

Showroom společnosti Elusia v Praze

Stylový showroom Elusia najdete v Sázavské ulici č. 30 na Vinohradech. Ve dvou patrech je tu pro vás vystaveno vše, co souvisí s osvětlením vašeho interiéru, např. svítidla závěsná, stropní či technická. Vzhledem k tomu, že showroom Elusia sleduje současné světové trendy, máte jistotu, že vše, co si zde pořídíte, je opravdu in. Díky skvělé spolupráci s dodavateli při výběru novinek a jejich uvádění na trh se tak v showroomu můžete pokochat například svítidly z řady trendstterů zavádějících nové linie, ale také stylovými svítidly vhodnými do domácích, pracovních i průmyslových prostor.

Pražský showroom Elusia vám však nenabízí jen designová svítidla, ale soustředí se i na další důležité stránky osvětlení. A tak vedle estetické stránky bere v úvahu také nejmodernější LED technologie s kvalitními čipy, energetickou úsporu, dlouhodobou účinnost, jednoduchou instalaci a komfortní užívání.

To nejlepší ze světa světel přináší Elusia jak díky své renomované desetileté tradici na trhu, tak díky skvělé spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli. Aby tato společnost uspokojila stále rostoucí požadavky zákazníků, vydává se i novými cestami vstříc dalším žádoucím novinkám v oblasti moderních svítidel. Řada zákazníků je však nadšená už ze stávající nabídky svítidel značky Azzardo s klasickým až industriálním stylem, Zumaline s produktovými liniemi a velice se líbí také technická světla značky Shilo.

Jaké další výhody a služby Elusia nabízí?

Návštěva showroomu Elusia však nenabízí jen krásu moderních svítidel, ale také luxus poskytovaných služeb. Podpora a poradenství v případě zájmu o některé ze svítidel je zde úplnou samozřejmostí, bonusem však je možnost zapůjčení si některého ze svítidel přímo domů, aby tak zákazník mohl zjistit, zda mu konkrétní svítidlo plně vyhovuje. Další bonusovou službou Elusia je zabezpečení dopravy zboží a nepřenášení nákladů za dopravu směrem k zákazníkovi. Elusia tak vybrané zboží převeze zákazníkovi až domů, ale bez jakýchkoliv poplatků.

Ačkoliv tedy vše vypadá jako velmi nadstandardní až luxusní přístup, skvělou zprávou je, že svítidla Elusia si může dovolit opravdu každý. Společnost totiž myslí i na výdaje zákazníků a stále se jí úspěšně daří udržet standard kvality a ceny v přijatelné míře.

Široké spektrum svítidel Elusia

Společnost Elusia nabízí opravdu širokou paletu svítidel. Za české ceny je tak možnost si zde pořídit svítidla světového designu. Ať už v showroomu nebo přes internet dokážou potenciální zákazníky okouzlit především svítidla závěsná. Nabídka začíná od střízlivějších závěsných svítidel až po ty, které se pak v domácnosti stávají hotovým výstřelkem designerů. Zajímavé tvary, barvy a materiály závěsných svítidel dokážou udat styl každému interiéru a povýšit ho na opravdovou módní záležitost.

To samé platí i pro stropní svítidla Elusia, která opět plní funkční, stylové i estetické požadavky potenciálních zákazníků. V široké nabídce stropních svítidel jsou tak například technicky přisazené spoty, bodovky, ale také do sádrokartonu zapuštěná světla nebo rovnou celé lištové systémy stropních svítidel.

Do interiéru v industriálním stylu, ale také do kanceláří a soukromých pracoven se pak skvěle hodí technická svítidla Elusia, která sází na nadstandardní funkčnost, ale i moderní vzhled.

Designová zrcadla

Společnost Elusia nenabízí jen svítidla, ale také působivá designová zrcadla. Bonusem těchto designových zrcadel je především nadčasový design, ale také poctivá ruční výroba. Tato designová zrcadla jsou tak stejně jako svítidla Elusia skvělým doplňkem do každého domova.

26. 06. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací