Náš TIP
Půvab doplňků v koupelně

Koupelna by měla splňovat i ty nejnáročnější požadavky na zasloužený odpočinek po pracovním dni. Velkou službu jí udělají přitažlivé i praktické doplňky.

Vkusné doplňky do koupelny

Důležité je si uvědomit, že čím méně experimentujeme se vzory a barvami v koupelně, tím větší šanci dáváme doplňkům dotvořit její charakter. Velká plocha, kterou tvoří například sprchový závěs, se může stát východiskem pro výběr jednotlivých doplňků do koupelny. Pestrost vyvážíme jednobarevností, vzory absencí vzorů. Moderní pojetí romantiky se v koupelně neváže s nadbytkem ozdob, spíše vynikne ve své střídmosti a příhodných barvách.

V souladu s přírodou

Příjemně přátelský výraz dokážou koupelně dodat přírodní materiály a motivy. Přirozené barvy, dřevo a bambus – to je to, co pozitivně působí na naši psychiku a přispívá k relaxaci po náročném dni. Přírodní styl v koupelnách se líbí ženám i mužům, jen je třeba veškeré vybavení v tomto duchu kombinovat s citem.

Především k pánskému vyladění koupelny se hodí jednoduché tvary, grafické vzory, kovové detaily, designy kamene a škála šedých odstínů. Nejenže působí velmi uklidňujícím dojmem, ale zároveň jsou praktické, což je pro takovou koupelnu vítaná přidaná hodnota.

S paprsky slunce

Obzvláště malé koupelny si zaslouží trochu toho prosvětlení. Doplňky v jasně žluté barvě tak přijdou vhod. Mají totiž schopnost interiér rozsvítit a dodat mu dostatek energie. Ostatně záleží na intenzitě odstínu žluté barvy, kterou si do koupelny vpustíte. Koupelnové doplňky ve žluté barvě se navíc v tomto studeném období s úbytkem denního světla hodí do všech koupelen. Rozzáří je a oživí.

 

(Foto: Pinterest)

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

08. 01. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací