Náš TIP
Rohová souprava šetří prostor

V současnosti zažívají právě rohové sedací soupravy obrovský boom. Jejich plusem je zejména maximální využití prostoru a také vzdušný design. Rohové sedací soupravy podporují setkávání a upozaďují dávno nemoderní a rozměrné skříňové stěny. Klasický koncept obývacího pokoje se tak zcela rozpadá.

Krásné i praktické rohové soupravy

Rohové soupravy umožňují těm, kteří doma nemají prostoru právě nazbyt, vysoce komfortní i praktické trávení chvil určených k odpočinku. Tento tvar souprav však nabízí i další benefity. Rohové sedací soupravy totiž svým tvarem doslova lákají k diskutování nejen mezi členy rodiny. Poskytnou vám také vynikající přehled po celé místnosti. Velice pohodlně se z takové rohové soupravy sleduje televize. Na tyto sedací soupravy se přitom vejde až šest osob. Skvěle se na nich sedí i leží. Chvilku odpočinku strávenou třeba u knihy si tak na nich bezvadně užijete. Pořád však platí, že by se sedací souprava neměla používat na místo postele. Návštěvám však taková sedací souprava dobře postačí – ideální pak samozřejmě je ta rozkládací. Rohová sedací souprava přitom může poskytnout i dostatek úložného prostoru.

Zdraví především

Při výběru vhodné rohové sedací soupravy je třeba dbát na kvalitu i životnost. Výplň sedáků správné rohové sedací soupravy by měla také vynikat dobrými ortopedickými vlastnostmi, dobrou pružností a barevnou stálostí. Takže by i po několika letech mělo být sezení v takové soupravě stejně pohodlné.

Nový trend obývacích pokojů

Jak je tedy patrné, moderní obývací pokoje rozbíjí socialistický koncept rozměrných skříňových stěn a gauče situovaného naproti televizi. V módě je naopak vzdušný design, kdy typ a rozmístění nábytku vyhovují setkávání s rodinou a přáteli. Rohová sedací souprava navíc směřuje ke kompletnímu využití prostoru. Můžete ji přitom postavit jak do rohu, tak do volného prostoru.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

17. 07. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací