Náš TIP
Trendy kuchyně v moderních barvách

Pokud chcete sladit krok s aktuálními trendy kuchyní, stačí si vybrat některý z moderních stylů, který nejvíce odpovídá vašemu vkusu. Tradiční bílé kuchyně už se totiž pomalu stávají minulostí…

Kuchyně v barvě trávy nebo oceánu

Celobílé kuchyně už se nenosí, naopak jsou teď in kuchyně vyvedené v kontrastních barvách. Jemné odstíny tak ustupují a do kuchyně si tak pouštíme především moderní veselé barvy. Do popředí se tak letos dostává zejména modrá a zelená barva. A není se čemu divit. Barva nebe nebo svěže zelené louky navozuje příjemnou atmosféru a dobrou náladu. Modré a zelené to navíc sluší hlavně v kuchyni. O zelené je přitom známo, že pomáhá navozovat chuť k jídlu. Obě barvy pak vypadají skvěle a přirozeně v kombinaci se dřevem. Buď tedy v kuchyni vsaďte na jednu z těchto intenzivních barev a nechte ji v prostoru dominovat, nebo z ní udělejte barvu doplňků a kuchyni veďte v nějaké jemné barvě.

Tmavě zelená nebo sytě fialová kuchyň

Pokud máte rádi odvážné barvy, pak se vám zalíbí kuchyně v syté fialové barvě. Působí moderním a optimistickým dojmem, navíc v ní uplatníte celou řadu fialových doplňků, tolik typických po provensálskou kuchyni. Kytice čerstvé nebo sušené levandule v ní pak nemůže chybět. Fialovou barvu pak můžete kombinovat s šedými nebo sytě žlutými odstíny.

Tmavě zelená barva se hodí do všech domácností, kde je v oblibě rustikální styl. Působí velmi příjemně a navozuje atmosféru lesů, strání a luk. Krásně se kombinuje s bílou, šedou, hnědou či černou barvou. Tmavě zelená barva připomínající šalvěj se zkrátka skvěle kombinuje se zemitými tóny, navíc má uklidňující účinky na mysl.

Magická černá barva

Prvky černé barvy navozují v kuchyni dojem luxusu. Taková černá barva s indigovým podtónem se skvěle hodí jak k pracovním deskám, tak k vestavěným skříňkám. Opět je zde důležité dodržovat kontrast a nenechat celou kuchyň utopit v přehnané temnotě.

Všechny barvy pak pomohou zjemnit vhodně zvolené bytové doplňky včetně květinových aranžmá.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

10. 04. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací