Náš TIP
Vánoční a silvestrovské osvětlení pergoly

Pergoly jsou čím dál tím oblíbenější. Doprovázejí řadu domů a v zahradě mají své důstojné místo, které je vysoce frekventované především v teplých měsících. S přicházejícím časem vánočním se ale nabízí i další možnost, jak chytré vlastnosti pergoly využít a přetavit je do těch výhradně estetických. Pergolu si tak můžete dozdobit různými živými či umělými dekoracemi, ale také působivým vánočním osvětlením.

Pergola ve vánočním ladění

Pergolu si můžete nazdobit v půvabném stylu nadcházejících vánočních svátků nebo v bujarém stylu Silvestra. Výrazně vám k tomu dopomůže právě to správné venkovní osvětlení. Pokud vám navíc v blízkosti pergoly roste nějaký ten jehličnan, máte o zábavu postaráno. Můžete si tak užívat hravého zdobení do sytosti. Jaké osvětlení vybrat?

Krásné a úsporné LED osvětlení

Ideálním venkovním osvětlením pro autentickou vánoční atmosféru je to na bázi LED. S tímto druhem osvětlení totiž skvěle ušetříte. Osvětlení na bázi LED úsporně pracuje s elektrickou energií, nevydává UV záření a žádnými škodlivými prvky nezatěžuje životní prostředí. Tento typ vánočního osvětlení navíc poskytuje okamžitý 100% výkon. Nemusíte se tedy bát, že bude po zapnutí světlo nabíhat opožděně. Bude naopak zářit okamžitě a v plné síle. LED vánoční osvětlení také šetří váš zrak, protože nebliká a vyzařuje opravdu kvalitní světlo.

Různé motivy vánočního LED osvětlení

Pokud si chcete s pomocí LED osvětlení vyzdobit právě pergolu, nemusíte se omezovat na pár tradičních designových vzorů. Experimentujte a vybírejte si mezi dnes už snadno dostupnými typy LED kabelů, řetězů, závěsů a sítí. Ty seženete například v motivech stromečků, vloček či hvězd. Velice působivé jsou také světelné deště nebo rampouchy – nejen ty jsou pak k dostání v teplých i studených odstínech. Především rampouchy bývají velmi oblíbené, protože právě s nimi získá každý domov ten správný vánoční ráz.

Venkovní Silvestr na jedničku

Ve zdobení pergoly se zkrátka meze nekladou. LED světýlka mohou zářit jak z ní, tak z jejího nejbližšího okolí. Až si pak třeba o silvestrovské noci vyjdete spolu se svou rodinou a přáteli do slavnostně osvětlené pergoly na přípitek, uvidíte, že v sepětí s přírodou získává všechno teprve to pravé a jedinečné kouzlo.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

11. 12. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací