Náš TIP
Vonné klacíky na stromeček

Lahodné vůně vánočního stromku se nemusíte vzdávat ani po Vánocích. Jistě je mezi námi hodně těch, v jejichž domovech zůstává vánoční stromeček o něco déle. Lesní vůně z něj však vyprchává. Co ji takhle nahradit vonnými klacíky na vánoční stromek?

Nová a intenzivní vůně

Vonné klacíky dokážou vánočnímu stromku nebo girlandě z větví dodat vůni čerstvě uříznuté jedličky nebo svátečního koření. Skvěle se hodí především pro umělé vánoční stromky. Přírodní olej z jehličí se totiž postará o intenzivní a autentickou vůni. Rázem si tak budete připadat jako uprostřed lesa. Vonné klacíky přitom nejsou určeny jen pro vánoční stromečky, provonět jimi můžete i předsíň nebo vnitřek auta. Spolehlivě tedy fungují i po způsobu klasických vonných tyčinek. Jen je to s nimi mnohem jednodušší a zdravější.

Unikátní výrobek a dárek

Na českém trhu se vonné klacíky objevily už třetí Vánoce. Pokaždé přitom slaví úspěch. Kupují se do domácnosti na vánoční stromek a skvěle poslouží také jako nápaditý a voňavý dárek. Vonné klacíky jsou oblíbené především díky své věrné vůni, která vzniká díky pomerančovému oleji a oleji z jehličí. Další výhodou vonných klacíků je, že neobsahují rozpouštědla a další chemikálie, které vůním ubírají jejich přírodní charakter.

Elegantní tvar

Vonné klacíky jsou vlastně slisované tyčinky z čistého papíru, napuštěné přírodní esencí, která díky speciální technologii uvolňuje vůni rovnoměrně v čase. Jejich vůně vydrží až po dobu jednoho měsíce. Vonné klacíky zavěšené na stromečku nebo girlandě působí díky své zelené barvě velmi nenápadně. Díky svému tvaru a elegantnímu háčku však mohou bez nadsázky suplovat vánoční ozdobu.

 

(Foto: Enviroscent)

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

09. 01. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

Podobné články

Další články

 • 18. 1. 2019 Zdraví prospěšný tužebník jilmový Zdraví prospěšný tužebník jilmový
  Tužebník jilmový je květina s půvabným květenstvím, které vynikne ve vázách i v suchých vazbách. Důležité jsou jeho pozitivní účinky na zdraví člověka, díky kterým je právem považován...
 • 17. 1. 2019 Materiály pro zateplení domu II Materiály pro zateplení domu II
  Pro zateplení domu si můžeme vybírat ze tří kategorií materiálů. Vedle pěnových materiálů jsou to především neméně oblíbené vláknité a rostlinné materiály.
 • 15. 1. 2019 Dobrodružné spaní na pódiu Dobrodružné spaní na pódiu
  Pro všechny z nás, kteří v dětství milovali spaní na palandách, je tu módní a originální postel na pódiu. Nejenže slibuje dobrodružné spaní s dostatkem soukromí, ale jako bonus...
 • 15. 1. 2019 Bydlení v eko stylu Bydlení v eko stylu
  Eko styl je tu pro všechny, kteří si domů chtějí přinést kus přírody. Interiéry zařízené v tomto stylu jsou velmi přirozené a útulné. Eko styl přitom není jen interiérový styl, ale i styl...
 • 10. 1. 2019 Kouzlo vintage stylu v interiéru Kouzlo vintage stylu v interiéru
  Vintage styl miluje všechno staré a klasické. Inspiruje se v interiérech první poloviny minulého století a vnáší do mnohých domovů vůni starých dobrých časů.
 • 8. 1. 2019 Půvab doplňků v koupelně Půvab doplňků v koupelně
  Koupelna by měla splňovat i ty nejnáročnější požadavky na zasloužený odpočinek po pracovním dni. Velkou službu jí udělají přitažlivé i praktické doplňky.


 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací