Náš TIP
Vyletnění interiéru pomocí doplňků

Kdo by si po zimě plné huňatých dek a tmavých barev nechtěl zvesela vyletnit interiér? Stačí pár správných doplňků a vaše nálada se rázem zlepší, i když za okny bude právě padat déšť. (I toho je teď ale vážně potřeba!)

Interiér jako odraz letních dnů

Stejně jako podle počasí či naší nálady měníme oblečení, můžeme proměnit i náš interiér. Ke každému ročnímu období se zkrátka hodí něco jiného a byla by velká škoda nesladit třeba právě s nadcházejícím létem i naše bydlení. Nejenže taková změna prosvětlí a osvěží váš domov, ale navíc vám zcela určitě zvedne náladu.

Koktejl svěžích barev

Interiérům v letním duchu vládne zelená barva, která je barvou přírody i optimismu. Ideální volbou je tak svěží a veselý odstín zelené barvy, jenž nám i u nás doma připomene probouzející se přírodu a její nepřekonatelnou svěžest. Této barvě to bude slušet na kusových kobercích s vysokým vlasem, na ložním prádle, závěsných lampách, židlích i obrazech. Dokonalou atmosféru pak dotvoří zástup vhodně rozmístěných pokojových květin.

Svěže zelená barva se přitom příhodně kombinuje s další typickou barvou léta, kterou je žlutá. Představuje horký písek rozpálených pláží a může mít i zlatavé akcenty. Zelený celek příjemně rozbije, prohřeje a prozáří. Obě barvy si přitom budou krásně rozumět především na všemožných dekoracích s tropickými a subtropickými motivy. Se zelenou a žlutou barvou pak do vyletněného domova bez obav pusťte i růžovou – dodá celku šarm i romantickou eleganci.

Odvážné prvky

Takový interiér v letním duchu si žádá notnou dávku odvahy. Zapojte tedy fantazii a směle kombinujte. Zůstaňte však u základních barev nebo jejich odstínů. Stačí zvolit několik opravdu odvážných prvků a dokonalý letní koktejl je na světě! A tak nezapomeňte na exotické koberce, elegantní pufy, odvážné obrazy, příbory a sklo se zelenkavým nádechem, tajemné lucerny, lákavé hamaky a především na všudypřítomné pokojové i řezané květiny. Právě ty budou mít na vyletnění vašeho interiéru stejně nakonec tu největší zásluhu!

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

18. 05. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací