Náš TIP
Zahradní houpačky, křesla a sítě

Každá správná zahrada by rozhodně neměla být jen o práci, ale měla by svádět k zábavě i k odpočinku. Na žádné z nich by tak neměla chybět stylová a pohodlná zahradní houpačka, křeslo nebo síť.

Nezbytný doplněk do zahrady

Ať už pro malé či velké, zahradní houpačka zkrátka neodmyslitelně patří k letnímu relaxování na zahradě. Umožní nám si odpočinout, zavřít oči a oddat se příjemnému odpočinku po náročném dni anebo zábavnému pohoupání, což ocení nejen ti nejmenší. Podle toho, pro koho je zahradní houpačka určena, ji také vybíráme. A už jenom z hlediska bezpečnosti se vyhýbáme nekvalitním kusům. Důležité také je, aby nám houpačka příjemně ladila se stylem domu, terasy a zahrady.

Typy zahradních houpaček

Na trhu jsou dnes k sehnání jednoduché, dvojmístné až trojmístné zahradní houpačky v různých tvarech a stylových provedeních. Často mívají kovovou konstrukci a stříšku. Součástí bohaté nabídky jsou však i jednomístná závěsná lehátka a křesla, skládací nebo multifunkční dřevěné zahradní houpačky, ale také ratanové zahradní houpačky a houpačky do zahrady pro děti. Obzvláště oblíbená jsou přitom houpací křesla, lehátka a sítě z přírodních materiálů. Ty mají totiž to velké pozitivum, že naprosto přirozeně zapadnou do zahrady. Takovou zahradní houpačku je přitom možné si vyrobit i svépomocí. Hezky tak vypadají například ty vyrobené z obyčejných palet.

Houpací křesla a sítě

Houpací křesla a sítě jsou skvělým doplňkem do exteriéru, ale i do interiéru. Nepůsobí vůbec nemístně a bydlení dodají ten správný styl a originalitu. Často vzdávají hold přírodním materiálům, a proto se skvěle vyjímají především v interiérech v rustikálním či severském stylu. Ať už v nich budete odpočívat a houpat se vevnitř nebo v zahradě, zažijete zas o něco komfortnější pocit a navíc si budete moci užívat opravdu stylového zahradního nebo interiérového doplňku.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

14. 06. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací