Náš TIP
Hravé i elegantní polštářky do všech koutů vašeho domova

Chcete si své bydlení zútulnit na maximum? Zkrášlete je barevnými nebo decentními polštářky. Jejich praktické i estetické využití nemusíte nutně omezovat jen na prostory ložnice a obývacího pokoje.

Polštářky pro všechny!

Nápaditý styl a pohodlí polštářků zajisté ocení i vaše ratolesti ve svém pokojíčku, návštěvy čekající v předsíni na lavičce nebo nocující ve speciálním pokoji pro hosty. A možná máte vyzkoušeno, že na takový pohodlný polštářek nedá dopustit ani váš domácí chlupatý mazlíček.

Elegance především

Pokud jste si své bydlení zařídili do několika málo decentních barev, ozdobte jej polštářky v podobném ladění. Béžová, hnědá, bílá, černá... S takovými barvami se skvěle ladí i ostatní doplňky do domácnosti. Váš domov tak získá jistou kompaktnost a osobitý styl.

Jistou funkčnost a minimalismus však můžete místy zjemnit i drobnými romantickými prvky. V případě polštářků se zde nabízejí zejména ty s jemnými decentními vzory, s krajkami a případně i roztomilými volánky s nádechem venkovského stylu. Takové něžné polštářky uvítají zejména stejně něžné duše.

Kontrastní duha

Nebo vás spíše láká rozbít jemné tóny v místnosti jasným kontrastem? Pak si své bydlení ozdobte různobarevnými polštářky s nekonečnou paletou nápaditých motivů.

Polštářky hýřící barvami a postavičkami z pohádek či filmů ocení zejména děti. V tomto případě můžete navíc do veselých barev ladit celý dětský pokoj. Jeho zaměření to unese a vaše dítě se ve svém pokojíčku bude cítit jako v pohádce nebo jako v milovaném fantaskním filmu.

Polštářky v barvě květin

Jednotlivé polštáře pak můžete po celém domě či bytě ladit i s barvou a stylem ostatních doplňků. A tak vám třeba jasně žluté polštářky pomohou rozsvítit jinak poněkud mdlý interiér a navíc ještě podtrhnou krásu žlutých narcisů ve váze. A návštěvy? Ty pak teprve ocení váš vkus a smysl pro detail.

Scandi styl

Oblíbili jste si skandinávský styl, ve kterém převažuje bílá barva? Pořiďte si něžné bílé polštářky a užívejte si útulnosti sněhobílého domova. V domácnosti v bílém tónu pak teprve vyniknou všechny ostatní doplňky v kontrastních barvách a vzorech.

Ač se takové polštářky zdají být naprosto obyčejným až zbytečným doplňkem, dokážou dát domovu tak důležitý pocit pohodlí a vkusu. Navíc si svůj nejmilejší polštářek můžete brát s sebou i na daleké cesty. Usínání s ním bude i stovky kilometrů od domova mnohem příjemnější...

05. 05. 2017 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací