Náš TIP
Návrat půvabných taburetů

Podobně jako se do interiéru vrací historizující toaletní stolky, dostávají v nich prostor také taburety. Postávají buď u stolku před zrcadlem nebo doplňují sedací koutek v obývacím pokoji.

Taburet pro nečekané hosty

Taburet je vlastně taková nízká čalouněná sedačka, která na sebe v interiéru bere hned několik funkcí. Skvěle poslouží především ve chvíli velké nečekané návštěvy, přičemž je třeba ocenit i jeho snadné přenášení. Sám navíc nezabere příliš mnoho místa a přitom se hodí vcelku kamkoliv. Existují dokonce takové taburety, na které se bez problémů vejdou i dva hosté. Nebudete tak muset svou domácnost zahlcovat židlemi nebo křesly, s taburetem ušetříte místo i peníze. 

Nový úložný prostor

Vhod vám jistě přijdou také taburety doplněné o chytré úložné prostory. Tato vychytávka je ideálním řešením především do bytů malých rozměrů. Taburety vám tak pomohou uskladnit třeba časopisy, drobnou elektroniku či další důležité věci. Chytře je tak uložíte, zatímco je stále budete mít po ruce.

Taburety pro zasloužený relax

Taburet je také skvělou volbou pro všechny, kteří se z práce či z výletu vrací s ukrutnou bolestí nohou. Stačí si taburet přisunout k pohovce nebo křeslu – a můžete svým nohám dopřát zasloužený relax. Nemusíte tedy nohy natahovat na sedací soupravu a zabírat tak zbytečně místo ostatním.

Výběr taburetu

Taburetů je dnes k dostání celá řada. Při jeho výběru byste však neměli dbát jen o jeho estetický vzhled, ale také o výšku, materiál a třeba i možnost úložného prostoru. Z příliš nízkých taburetů by se totiž hosté těžko zvedali. Materiál by zase měl mít protišpinivou úpravu. Ideální jsou přitom taburety s potahem, který lze jednoduše vyprat v pračce.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

21. 05. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací