Náš TIP
Něžné bytové dekorace s májovým dotekem

První máj se blíží a už teď jsou zahrady a parky plné květů. Rozkvetlým stromům vévodí bílá a růžová barva, jejichž půvab si můžete přinést i do bytu. Jaké bytové dekorace vás naladí na něžné májové období?

Májová něha ve váze

Spolu s prvními květnovými dny a romantikou pod třešní dáme vstoupit období, které nás zaplaví láskou, něhou a jemností. Májově zjemnit si však můžete i svůj interiér. Prim hrají především květiny v bílé a růžové barvě, jejichž krásu můžete zvýraznit stejnobarevným květináčem včetně zápichů a mašlí. Hodit se budou také různé džbány, vázy a vázičky na řezané květiny. Čím víc květin budete mít v bytě, tím příjemněji se vám v něm bude žít. Těžké a tmavé vázy ze zimního období tak nahraďte těmi průzračnými nebo těmi v romantických barvách.

Jestliže si libujete v originalitě a nemáte rádi stereotyp, zkuste místo váz využít třeba láhev od vína, zavařovací sklenici, zkumavku nebo starou žárovku. Průhledným žárovkám, které přivážete třeba ke garnyži, budou nejlépe slušet luční květiny. Stačí tak docela malý kreativní kousek a vaše domácnost hned získá punc originality i něhy.

Romantické dekorace do bytu

Něžnou atmosféru v bytě dotvořte aromatickými svíčkami s květinovými vůněmi. Na stůl přehoďte ubrus v romantickém duchu a doplňte ho o stejně půvabné prostírání.  Bavlněné ubrousky budou tou pravou volbou. Rozkvetlou domácnost podpořte květinovým nádobím a stojanem na cukroví v bílé či růžové barvě. Mnohem veseleji se vám pak bude usedat do pohovky s polštáři plnými květinových vzorů. Také kávový servis nemusí být fádní – pořiďte si takový, aby vám ladil do rozkvetlé domácnosti.

Rozkvetlý domov

Rozkvést můžete nechat také svou ložnici. Nabízí se využití květinového povlečení a čistě bílých či růžových prostěradel. Podobné květinové vzory pak můžete nechat odrazit také do závěsů, ale třeba i do koberečků či stínítek lamp. Nechte zkrátka plochy s květinovými motivy střídat s těmi jednobarevnými, aby správně a šetrně vynikl váš originální vkus.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

18. 04. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací