Náš TIP
Originální věšáky, stojany a háčky

Věšáky, stojany a háčky nemusí plnit jen praktickou funkci, dokáží interiéru dodat i osobitost a styl. Stačí popustit uzdu fantazie a vybírat mezi více či méně odvážnými němými pomocníky.

Věšáky a háčky

Opravdu stylové věšáky by v interiéru neměly chybět. V předsíni poslouží k odkládání svršků, v koupelně nám zas pohlídají župany. Vedle své praktické stránky by však měly plnit i tu estetickou. K dostání jsou přitom v celé řadě originálních provedení, které našemu interiéru dodají ten správný šmrnc. Součástí originální bytové dekorace tohoto rázu bývají také praktické háčky, na které lze zavěsit třeba utěrky, ručníky a osušky.

Konec věšákových stěn

Věšákové stěny jsou dnes už na ústupu. Nahrazují je originální věšáky, které šetří prostor i čas. Všechno je na nich mnohem lépe po ruce a i celkový design jde zkrátka s dobou. Praktické věšáky se opět soustřeďují do předsíně, která je takovou vizitkou našeho bytu. Proto je důležité výběr věšáků nepodcenit a být při něm co nejoriginálnější. Vybírat přitom lze z bohatého sortimentu nástěnných nebo přenosných stojanových věšáků. Tyto věšáky v moderním dynamickém designu ozvláštní jak předsíň či koupelnu, tak třeba i kancelář. Vyrobeny mohou být z různých materiálů. Pořídit si tak můžete například dřevěný, kovový nebo plastový věšák. Existují také sklápěcí či posuvné varianty. Další možností jsou originální háčky, které lze nalepit třeba na dveře.

Originální stojany

Velice oblíbenými jsou věšáky a stojany imitující kmen nebo větev, které se hodí nejen do interiérů v rustikálním stylu. Stojan je přitom do bytu či domu opravdu praktickým pomocníkem. Lehce se přenáší z místa na místo a hezky dotváří atmosféru interiéru. Opravdu stylové stojany nemusejí být omezeny jen na předsíň, skvěle se vyjímají také v ložnici či v dětském pokoji.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

23. 05. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací