Náš TIP
Pozvěte jaro do bytu

Podle meteorologických předpovědí už se s námi zima rozloučila a i vy sami už můžete ve vzduchu cítit tolik opojnou vůni jara. Jak pozvat jaro do bytu a naladit se na nadcházející období plné slunce a bující přírody?

Řezané květiny

K tomu opravdovému nadšení z nadcházejícího jara nám dopomohou zejména řezané květiny rozmístěné po všech koutech našeho bytu. Symbolem jara jsou především narcisy, hyacinty, tulipány a modřence. Vůni probouzející přírody však k vám domů přinese po zimě snad každá rozkvetlá květina. Těžké a příliš temné vázy ze zimního období bude lepší nahradit těmi čistě průzračnými. Veškeré květinové kompozice z řezaných květin tak váš byt nejen provoní, ale také projasní. Vliv budou mít i na zlepšení vaší nálady a na boj s případnou jarní únavou.

Jarní vůně aroma difuzérů

Jarní atmosféru v bytě můžete podpořit také výběrem vhodných aromatických svíček a aroma difuzérů, které rovněž pročistí vzduch v místnosti. Aroma difuzérům dávají v bytě přednost třeba alergici, kterým nedělají dobře řezané květiny. Doma je můžete mít celoročně a pak jen v závislosti na ročním období nebo vaší náladě vyměnit jednu vůni za druhou. Zjara si tak můžete pomocí aroma difuzéru svůj byt provonět třeba vůní lučních květů, jarního deště či tolik oblíbených citrusů.

Jarní úklid od podlahy

K navození spokojené domácnosti v krásném prostředí, které bude připraveno na příchod Velikonoc, jistě dopomůže i velký jarní úklid. Umyjte okna, zbavte svou domácnost zbytečností a nechte ji se po zimě zlehka nadechnout. K vám domů se dostane mnohem více světla a i vy se budete cítit mnohem lépe.

Nákup veselých maličkostí

Jaro v bytě přivítáte i tím, že si domů pořídíte nové veselé doplňky v jarních barvách. Ať už to budou žluté polštářky, květinové závěsy nebo povlečení v jasných barvách, uvidíte, že vám po tak dlouhé a studené zimě vykouzlí úsměv na tváři.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

09. 03. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

Podobné články

Další články Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací