Náš TIP
Přímořský styl v interiéru

Čas dovolených se pomalu, ale jistě blíží. Naladit se na ni můžeme začleněním přímořského stylu do interiéru našich domovů. Prohřejeme jej a sebe navnadíme na báječné dny strávené na rozpálené pláži poblíž šumícího moře.

Interiér v přímořském stylu

Základem vytvoření přímořského stylu jsou vhodné barvy a charakteristické doplňky. Jestliže milujete přímořský styl natolik, že jej chcete mít v interiéru po všechna roční období, pak hurá do toho! Ti, co se však neradi přizpůsobují proměnlivým trendům, mohou postupovat opatrněji. Někde tak postačí jen pár bytových doplňků s dotekem moře, jinde bude proměna opravdu od podlahy.

Odvážná proměna

Opravdoví milovníci přímořského stylu tak mohou své bydlení proměnit zcela od podlahy. Podlahy z bíle lakovaného dřeva, výmalba v tyrkysové či námořnicky modré (a jejich kombinace), pohodlné hamaky, modrobílé koberečky, deky, sítě, polštářky s námořnickou tematikou, … To všechno váš domov přiblíží ke splnění vašeho snu.

Další prvky přímořského stylu

Vedle tyrkysové, námořnicky modré a pískově žluté barvy využívejte také vzory. K přímořskému stylu určitě patří námořnické proužky. Modrobílé pruhy se tak mohou objevit na polstrování židlí, na křeslech, sedací soupravě, na kobercích, polštářcích, ubruse, závěsech i na slunečnících na terase. Modrobílé pruhy si přitom skvěle rozumí také s květinovými vzory ve stejných odstínech. Interiér celkově příjemně zjemní a tematicky i barevně sjednotí.  Modrobílý celek pak hezky prozáří bytové doplňky v jasné a také v pískové žluté. Chybět pak samozřejmě nesmí ani řada pokojových a řezaných květin, které teprve pomohou vytvořit dokonale svěží atmosféru. K tomu jim dopomohou i rozmanité škeble, malé kotvičky, mořští koníci a hvězdice, kamínky a další typické symboly moře. Uvidíte, že váš domov úžasně prohřejí a vy se ještě více budete těšit na svou dlouho očekávanou dovolenou uprostřed rozpálené pláže, blízko moře a pokud možno i v naprostém soukromí.

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

(Foto: Pinterest)

22. 05. 2019 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací