Náš TIP
Stavba bazénu na podzim

Možná si říkáte, že stavět bazén na podzim není zrovna dobrý nápad. My vám však uvedeme několik zásadních důvodů, proč je právě toto roční období pro stavbu bazénu tím nejvhodnějším.

Bazén ve slevě

Prvním důvodem je, že právě na podzim jsou bazény finančně nejdostupnější. Vzhledem k tomu, že si většina lidí nechává bazény stavět právě na jaře, vyplatí se jít proti davu. Právě nyní tak můžete natrefit na mnohem příznivější ceny bazénů. Prodejci totiž během tohoto období příliš bazénů neprodají, a proto zavádějí různé slevové akce. Jednodušší také bude sehnat řemeslníky, kteří toho na jaře mají až příliš a také si řeknou o vyšší částky. Stavět bazén na podzim se tedy vážně vyplatí.

Zregenerované okolí bazénu

Dalším bodem, který hraje podzimní výstavbě bazénů do karet, je rychlé zregenerování jeho okolí. Každá stavba totiž zasáhne do terénu, a i když si seženete šikovné řemeslníky, bude okolí bazénu vypadat jako staveniště. Nějaký čas tedy potrvá, než se okolní prostředí zregeneruje a vyroste na něm nová tráva. Pokud se vám však podaří postavit bazén ještě před příchodem prvního sněhu, s jarními paprsky už začne růst nová tráva a okolí bazénu se brzy zazelení. Už zjara si tak kolem bazénu užijete krásně zelené trávy na místo ošklivé a sešlapané hlíny.

Koupání už zjara

Díky tomu, že si bazén postavíte už na podzim, budete si moci už zjara dosyta užívat prvního koupání. Jestliže byste bazén stavěli až na jaře, vodu byste vyzkoušeli až v průběhu léta. Takhle si ale užijete celou koupací sezónu a kolem dokola budete mít výhled na vzrostlou zeleň. Pokud se navíc rozhodnete pro vybudování zastřešeného bazénu, můžete vychytat už první teplé dubnové dny.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky Byt Dům Zahrada.

15. 11. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací