Náš TIP
Velikonoční dekorace do domu

Zatímco venku už se konečně jaro hlásí o slovo a slunce už začíná hřát, je třeba si trochu toho jara a také nadcházející velikonoční nálady přinést i domů. Jakými velikonočními dekoracemi si letos můžete svůj domov vyzdobit?

Závěsné velikonoční ozdoby

Praktické a příjemné na pohled jsou všemožné závěsné velikonoční ozdoby, mezi kterými samozřejmě hrají prim velikonoční vajíčka. Plastová velikonoční vajíčka seženete buď s tradičním dekorem nebo v moderních lesklých barvách. Taková vajíčka bývají i zdobena perličkami, takže k vám domů přinesou romantické kouzlo Velikonoc. Seženete ale také celé závěsné girlandy vajíček nebo závěsné zajíčky.

K velikonoční nadílce

Všichni malí, ale i velcí mlsouni, pak ocení dekorativní velikonoční taštičky na sladkou nadílku. Do kterých můžete vedle sladkostí nadělit i plyšové zajíčky či kuřátka. Sladká nadílka se bude spolu s čerstvě upečenými velikonočními beránky či mazanci krásně vyjímat i na dekorativních velikonočních tácech či ošatkách. Chybět pak nemohou ani velikonoční ubrousky s veselou jarní tematikou.

Co by to pak bylo za velikonoční atmosféru bez váz plných větviček kočiček a zlatého deště. Jaro a Velikonoce pak do domu přinesou i květináče plné petrklíčů, narcisů a hyacintů. Sehnat můžete i speciální velikonoční květináče, případně je ještě dozdobit velikonočními zápichy a mašlemi ve svěžích jarních barvách. Chybět nesmí ani malé a velké dekorativní pomlázky. Na dveřích pak udělá parádu věnec z přírodních materiálů dozdobený velikonočními motivy. Prim celých Velikonoc však samozřejmě hrají obarvená a různě zdobená vajíčka usazená třeba v misce vzrostlého osení.

Netradiční velikonoční výzdoba

Domů si můžete pořídit také velikonoční svícínky ve tvaru zajíčků, skleněné dózy ve tvaru vejce, velikonoční ubrusy, malované stojánky na klasická nebo porcelánová vajíčka, ale třeba i stolní LED lampičky ve tvaru zajíčků.

Ani v případě květinových dekorací se nemusíte přísně držet tradice. Nakvetlým cibulím narcisů to bude slušet i ve skleněných dózách vystlaných mechem, který rovněž drží vláhu. Podobně se třeba cibulky hyacintů uplatní i na tácech dozdobených větvičkami kočiček a malými vajíčky. Fantazii se zkrátka meze nekladou a v případě moderně laděných domácností to platí obzvlášť.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

21. 03. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací