Náš TIP
Zútulnění nového bytu

Ať už máte k dispozici docela nový byt nebo se jen stěhujete k partnerovi, bude zajisté třeba byt zútulnit tak, aby vyhovoval vám oběma a působil jako opravdový domov. Co všechno bude v takovém případě zapotřebí zařídit?

Z bytu domov

Až se pustíte do velké výzvy, jak z vašeho nového bytu udělat domov, bude zapotřebí velkých i docela detailních zásahů. Všechny dobře promyšlené vám ale na vaší cestě za vysněným bydlením dokážou pomoci. Prvně je tak zapotřebí zbavit se jednolitých fádních prostorů. Předně tak bude zapotřebí nové výmalby. Zkuste si pohrát s barvami a oživte vaše nové bydlení, uvidíte, že do svěže vymalovaného bytu se budete vracet mnohem raději.

Koberce a záclony

Barvy a světlo do vašeho bytu dokážou dodat i koberce a koberečky. Pokoje, které jsou totiž dekorovány více vrstvami, tedy i koberci, působí mnohem sofistikovaněji než ty jednorozměrné. Koberce tak představují jednoduchý způsob, jak rozbít jednolitý prostor a definovat tak jednotlivé oblasti v rámci plochy. A tak popusťte uzdu své fantazie a využijte různé textury, barvy a vzory.

Jednotlivé pokoje umí krásně zútulnit i vhodně použité záclony a závěsy. Ty tam jsou časy poněkud neosobních žaluzií a rolet. Až pěkné záclony a závěsy dělají byt či dům opravdovým domovem. Nemluvě o tom, že pro vás pak mytí oken bude hračkou – na rozdíl od mytí oken se žaluziemi a žaluzií samotných.

Vymazlená ložnice

Právě na ložnici by se určitě nemělo šetřit. Právě do ní se totiž těšíme po každém příliš náročném dni. Ideální ložnice by tak měla být dokonalým symbolem odpočinku a pohodlí. Vsaďte na luxusně vyhlížející postel s čelem, která zabrání opírání o chladnou zeď třeba při čtení. Investujte také do kvalitní matrace, měkkých polštářků, ložního prádla a koberečků k posteli.

Pozitivní vzpomínky

Stupeň útulnosti ve vašem bytě vzroste i díky dekoraci. Volte takovou, která se vám opravdu líbí, je nadčasová a máte k ní nejlépe i osobní vztah. Hodit se budou také různé obrázky, sošky a vázy – zkrátka všechno, co se vám líbí a dokáže to ve vás vzbudit vzpomínky na něco krásného.

Opravdový domov však přece jen dělají především květiny, a tak jimi vůbec nemusíte šetřit.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

16. 08. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací