Náš TIP
Krásné a bezpečné ozdobné mříže do oken

Spolu s jarem začíná bohužel i sezóna zlodějů. Právě okny se jich do domů dostává nejvíce z nich, proto je třeba dbát vedle dveří stejně dobře i na důkladné zabezpečení oken. Proto aby šlo ruku v ruce s estetickou stránkou, jsou vám k dispozici ozdobné mříže do oken.

Krása i bezpečnost mříží

Takové mříže mohou být zároveň bezpečnostním i ozdobným prvkem vašeho domu. Záleží jen na tom, jakému vzoru mříží a následnému provedení dáte přednost. Vzhledem k tomu, že je třeba se přes mříže dívat z okna ven, je třeba dbát také na to, aby i tenhle výhled byl co nejpříjemnější. V nabídce specialistů si tak vedle klasických jednoduchých okenních mříží můžete vybrat například košovou okenní mříž, dělící mříž, probíjenou mříž, ale třeba i opravdu elegantně zdobenou mříž do oken i sklepních okýnek. Krásně pak působí zejména kované mříže se zlacenými rostlinnými motivy.

Okenní mříže se vyplatí namontovat zejména do oken vašich chat a chalup, kde se vyskytujete pouze nárazově. Precizně kované mříže do oken i dveří tak spolehlivě plní ochranu vaší nemovitosti. Navíc se v nich účelovost příjemně kloubí s krásou.

Okenní mříže od odborníků

Vzhledem k tomu, že okenní mříže nejsou levnou záležitostí, a také k tomu, že právě jejich kvalita vám zaručí bezpečnost a dlouhou životnost, je třeba zadat jejich výrobu těm správným odborníkům. Buď si můžete vybrat konkrétní rozměry okenních mříží, nebo si nechat okenní mříže vyrobit přímo na míru a klidně i podle navrženého motivu. Pro dlouhou životnost okenních mříží je pak důležitá zejména jejich kvalitní povrchová úprava, například žárové zinkování. Správná povrchová úprava dokáže životnost mříží prodloužit dokonce o celá desetiletí.

Také montáž speciálně vyrobených okenních mříží pak můžete nechat na odbornících, a to včetně ověření plné funkčnosti.

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

13. 03. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

Podobné články

Další články Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací