Náš TIP
Zaplavte květinami staré kolo!

Možná že k vám už tahle móda dolehla. Voní po Francii a její nápaditosti. Stará kola s novým veselým lakem najdete jak před zahradnickými obchůdky, tak v soukromých zahradách. Máte doma staré kolo, kterého se nechcete vzdát? Osázejte ho květinami a udělejte z něj působivou a originální dekoraci!

Krása starých kol

Stará kola osázená květinami už nějakou tu dobu fascinují řadu zahradníků. Přitom stačí natřít staré kolo, působivě na něj umístit rustikální květináče a vše sladit do barvy okolního zátiší. Ze starého kola na vyhození se tak vcelku jednoduše může stát nápaditá dekorace do zahrady, především do té ve venkovském duchu. Starý bicykl tak převezme funkci originálního stojanu, který do zahrady vnese kouzlo rustikální atmosféry a harmonie. A vy s takovým nápaditým kouskem dotvoříte svou oázu klidu v zahradě, která má styl.

Pozoruhodná přírodně-technická kombinace

Málokoho by možná kdysi napadlo zvolit právě kolo za stojan na květiny. Stará kola však jakoby k tomu právě vybízela. Tuto pozoruhodnou přírodně-technickou kombinaci tak můžete využít jak dekoraci do zahrady, tak před dům nebo i k vlastnímu krámku.

Oživení starého kola

K oživení starého kola stačí málo. Prokoukne už novým nátěrem v zajímavém odstínu, který by měl nejlépe ladit alespoň s jedním druhem květin, kterým bude osázen. Trvalky nebo letničky se přitom sází do košů nebo klasických květináčů. Ideální je v tomto případě vysázet do závěsných košíků na kolo celou skupinu pestrobarevných květin, aby stará krása paletou těch barev rázem ožila. Uvidíte, že s takovým rozkvetlým bicyklem zaujmete na zahradě celou řadu návštěv. Málokdo má totiž k takovým experimentům odvahu. Uvidíte, že se vám ale skvěle vyplatí!

 

Pro další články, příspěvky a soutěže navštivte naše FB stránky  Byt Dům Zahrada.

15. 04. 2018 | Mgr. Jarmila Flaková

 Konferenční stolek
Náš TIPZdravé spaní Matrace Store

Kvalitní matrace od českých výrobců. Doprava zdarma!


Matrimex - matrace pro hotely

či zdravotnická zařízení.

 
Levné i zdravotní matrace

zdravý spánek od Matrace WEBSTR.


Zdraví ze zahrádky – šípky.

Obsahují velké množství

vitaminu C.


Zimní zahrada – splňte si sen.

Příroda v teple domova.


Dejte růžím tu správnou

péči, ať ve zdraví přečkají zimu.


Jen kvalitní žehlička vám

ušetří mnoho času a námahy.


© 2017 BytDumZahrada.cz
Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací